Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Günlük Yorum (10 Mayıs 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar burcunuz üzerinde  saat: 03:26 da meydana gelecek  Halkalı Güneş Tutulması ve ardından saat  03:29 de oluşacak Yeniay, sizin önce kendinize daha sonra hayata, ailenize, yakın çevrenize olan bakış açınız, duruşunuz,  kararlarınızı verme biçiminiz, sağlığınız gibi konular üzerinde etkilidir. Her şeyi sağlama almaya çalışan ve kimseye güvenmeyen, bildiklerini uygulamaktan çekinmeyen, fikir almaktan uzak bir insansanız lütfen bu huylarınızın size kaybettirici olabileceğini unutmayınız. Yoksa çok mu güvensiz, bir adım atmaktan korkan, kendinizi çaresiz hisseden, şanssız gören, birilerine sormadan hareket etmeyen bir insan mısınız. O zaman toparlanınız. Kendinize güven duyunuz ve yeteneklerinizi değerlendireceğiniz alanlara yöneliniz. Sağlığınızla ilgili şikayetleriniz mi var. Bunları ertelemeyiniz. Çünkü imajınızı güçlendirmeniz, verimli bir hayat sürmeniz için kendinize özen göstermeniz çok önemli.

 

 

Olumsuz yürüyen bu yüzden de sizi rahatsız eden bir ilişkiniz mi var. Mutlaka gözden geçirmelerde bulunmalısınız ve bu ilişkide ters giden noktaları ele almalısınız. Yeni ve gayet önemli bir karar vererek tek başınıza bir iş mi kurmak istiyorsunuz. Yeterli donanıma sahip misiniz, bilgi ve tecrübeniz bu anlamda yeterli mi, bunları gözden geçiriniz. Eviniz, işiniz ve ailenizle ilgili bir karar vermek üzereyseniz ve bu kararın tüm sorumluluğu sizin üzerinizde ise, bunun faydaları, sakıncalarını ele alarak düşününüz. Şu anda mevcut ne gibi sıkıntılarınız var. Bu sıkıntıların sebebi neden kaynaklanıyor, bunları tespit ederseniz hem kişisel hem iş hem de partnerlik anlamında sizi kimsenin üzmesine, baskı altına almasına izin vermemiş olursunuz.

 

Bu Tutulmanın engellerinizi güce dönüştürmeniz yönünde destekleyici olması dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Önceliklerinizi doğru oluşturmanız gerekiyor. Bazı olaylar sizi gerçekten ne istediğiniz konusunda zorlayabilir. Varmak istediğiniz yere ulaşma yolunda çok dikkatli adımlar atmalısınız. Yatırım yapmak, kredi işlerine girmek , seyahatler esnasında gerekli hazırlıkları yapmamak veya sağlığı ihmal etmek açısından uygun olmayan günlerdesiniz, dikkat!Gün geneli: Her anlanda, geçmişe bağlı olan konular yenileniyor, güncelleniyor.Bahsi geçen ve olası her konuda, eskiden meydana gelmiş bağlayıcı olaylarla bağlantılı dahi olsa, emeklerimizin boşa gitmediğini görebileceğiz.Bugünlerde yaptığımız planlar, projeler veya programlar sezilmekte olan veya öngörülen birgeleceğin (olumlu ya da olumsuz kişisel haritalarımıza göre değişiyor!) ilk adımları olabilir. Özellikle, günün ilk yarısı olmak üzere, genelde dikkatli hareket etmekte ve risk almamakta fayda var. Ay tutulmasının etkileri birkaç gün için de canlanabilir, konuyla ilgili 25 Nisan tarihli yazımızı okuyabilirsiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Ay burcunuzda iken gelişen olaylara hakim olmayı başaracaksınız. İçinden çıkamadığınız konuları daha net değerlendirmek, akademik planlarda süregelen değişime yakın durmak gerekecek. Önemli destekler gördüğünüz iş hayatı ise en olumlu gelişmeleri size taşımakta.Yeteneklerin geliştirildiği bu günlerde ticari kazançlarda artışlar olabilir.

Vatan Gazetesi

Burcunuzda gerçekleşecek güneş tutulmasıyla birlikte hayatınızda bir dönemi bitirip yenisini başlatma kararı alabilirsiniz. Bunun için bir süre boşlukta yürümek gere-kiyorsa bile cazip gelecek. Gü-ven duygunuzu testten geçirin.

Turk.net

Bugün önceden aldığınız bir kararı uygulamak isteyeceksiniz. Gelecek planlarınızla ilgili olarak bir karar aşamasına birlikte geldiğiniz insanları çok iyi tanıyorsunuz. Bu yüzden kafanız biraz karışık. Güvensizlikler kararınızı geciktiriyor. Çok yönlü kişiliğiniz yeni hareketlenmelere eğilimli. Hayatınızdaki önemli ilişkileri iyi değerlendirmeniz gerekebilir.
Para Durumu: Yapmak zorunda kalacağınız bazı masraflarla, bütçenizdeki delik bir süre daha açık kalacak. Bugünlerde abartılı, düşsel bulacağınız bazı para diyalogları ciddiye alınmaya deyebilir.
İş Yaşamı: Kolektif çalışma yürütmek zorunda olduğunuz insanlarla aranızdaki gerilimleri bir an evvel yok etmelisiniz. Zaman içersinde ulaşmayı hedeflediğiniz köşe noktalar, daha planlı bir koşuşturmacayı gerektiriyor.
Aşk Yaşamı: Bugünlerde çevrenizi kuşatan aşk öğretilerine kulaklarınızı kapalı tutmalısınız. Duyguları esas alıyor, ilişkide göremediğinize inanılan birçok şeyi ayrıntı olarak değerlendiriyorsunuz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Kendinizi yorgun ve halsiz hissetmenizin arkasında esas olarak, almakta zorlandığınız kararlar varSon günlerdeki bedensel yorgunluklarınız tamamen zihinsel.

Takvim Gazetesi

Kartınız Emir... İşlerinizdeki gelişmeler maddi açıdan sizleri mutlu ediyor. Bugün burcunuza bakıldığında şanslı olduğunuz fark ediliyor. Ancak alacaklarınızın ertelenmesi olası.

Güneş Gazetesi

Partnerinize karşı birçok duygunuzdan emin olamıyor ve karar vermekte zorlanıyorsunuz. Aşk yaşamınızda yeni bir karar almak için uygun bir zaman değil. Mesleğinizle ilgili hayalperestliğinizi bir kenara bırakmalısınız. Çünkü ayaklarınız yere basmıyor. Artık gerçek yaşama dönme zamanı geldi.

Sabah Gazetesi

Sabit düşünceler içinde hareket etmediğiniz zaman, çok daha başarılı oluyorsunuz. Bugün özünüze dönerek, bazı hatalarınız konusunda yeniden olayları irdelemeli ve yeni durumunuzu gözden geçirmelisiniz. Yaşadığınız aksilikler konusunda başkalarını suçlamaktan vazgeçmeli ve kendinizi bir günah keçisi olarak görmemelisiniz.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0064 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme