Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Günlük Yorum (11 Aralık 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar 11 Aralık saat 03:40-31 Aralık saat 16:03 tarihleri arasında Yay burcunda ilerleyecek Merkür, özel veya parasal ortaklıklarda, genel olarak ilişkilerimizde düzen ve düzensizliklerin tespit edilmesi gereken zamanı bildirir. Ancak burada iki yönlü düşünüldüğü için insanın kafası bir hayli karışır. Bir yandan gayet iyi niyetli düşünülür ve her şey yolunda denilerek yola devam edilir. Bazen de tam tersine bir kurt içimizi kemirir durur. Acaba nasıl biriyle beraberim, nasıl bir ortağım var, kazanır mıyım, kaybeder miyim? gibi sorular kafamızı kurcalar durur. Eğer karşımızdaki kişiye güvenimiz yoksa, doğaldır ki, arkamızdan bir işler çevirdiğini düşünürüz.

 

 

Tam tersine bizim için vazgeçilmez birisiyse her şeyi mazur görürüz. İyi niyetin sınırlarının mutlaka gözden geçirilmesinde yarar vardır. Durumunuz nasıldır, olumlu bir akış söz konusu mudur? Bunları dağılmadan belirlemek iyi olur. Merkür algılama gücümüzdür. Doğru ile yanlışın ayırt edilmesinde ona ihtiyacımız vardır. Ancak Yay burcunda kişi kendine dönük ve ben bilirimci tarzda olayları ele almaya yatkındır veya birlikte olduğumuz insan bu şekilde düşünen biri olabilir. Parasal konularda bu devrede eğer bir borç almayı düşünüyorsak, bunun ödeme şartlarını çok iyi belirlemeliyiz. İdeallerimizin bilincinde olmalı, hayal kırıklığı yaratabilecek işlere kalkışmamalıyız. Sormalı, soruşturmalı, hiç bir şeyi hafife almamalıyız. Merkür-Yay  burcu geçişinin Aralık ayındaki etkili tarihi: 11, 14, 15, 17 Aralık


 

İnsanız ya,

Hep haklı görürüz kendimizi

Başkasının yanlışında,tutmayızdilimizi

Sıra bize geldiğinde

kılıfına uydururuz her şeyi….*iremSU*

 

 

Herkesin doğrusu kendine doğru,,,amma velakin bir anlamalı, dinlemeli eşi dostu,,aramalı asıl doğruyu….Doğru olan bilgiye ulaşmamız dileğimle…Can-ı gönülden sevgilerimle

 

 

 

Hürriyet Astroloji

Olayların siz de farkındasınız.Aslında bugünler duygusal ilişkilerinizi düzene sokabileceğiniz ya da rahatlayabileceğiniz bir dönem değildir. Biraz hayal kurun, aslında sizin için kolay değil ama olsun deneyin, fizik planda bir sonuç ortaya çıkmasa da çok büyük hayaller kurabilirsiniz. Boğanın hayalleri ötekilere benzemez. Sonuçları farklıdır. Biraz öz hesaplara göz atın. Süregelen bir duygusal içindeyseniz bugün veya iki gün içinde bir tatsızlık yaşayabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.

Vatan Gazetesi

Birlikte olduğunuz kişiye fikirlerinizi anlatmakta ve kabul ettirmekte zorluk çekebilirsiniz. İstediğiniz çözümü bulmanız da güç olabilir. Sakin hareket edin. Aranızdaki problemi konuşarak çözmelisiniz.

Turk.net

Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendiriyor. Sevindirici bir haberiniz var. Ama içindeki sevinç, biraz da sizin haberi ne kadar değerlendirebileceğinize bağlı. Bazı arkadaş ilişkilerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz. Çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların sizden kolay talep etmelerine neden olabiliyorsunuz..
Para Durumu: Borca girmek istemediğiniz için, bir ödemenizin hiç olmazsa bir kısmını erteletmeyi düşüneceksiniz. Parayla alakalı bazı güvensizliklerin, hakkedilmiş de olsalar onur kırıcı olduklarını düşünüyorsunuz.
İş Yaşamı: Üretken birisiniz, bu anlamda yeterince destek göremiyorsunuz. İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili parasal destek arayışlarınızda gelişmeler olabilir.
Aşk Yaşamı: Heyecan ve enerji dolusunuz ama dikkatinizi aşırıya kaçırırsanız ikili ilişkinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Kişilik çatışmalarından oldukça uzak durmalısınız.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Geçen günlerde yaptığınız bir şakanın altında, bazı sitemlerinizi sakladığınız düşünülüyor.

Takvim Gazetesi

Gününüzü oldukça aydınlatacak bir haber daha sabah saatlerinde sizi bulacakgibi görünüyor.

Güneş Gazetesi

Kararlarda ilk kişi olma eğilimi barındırıyorsunuz. Bu konuda ortak hareket etmeniz, muhtemel gelişmeleri olumlu bir hale getirebilir. İş yerinde uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.

Sabah Gazetesi

Bugün, sıra dışı çalışmalar içinde bulunacak ve birçok arkadaşınızın isteklerine cevap vereceksiniz. Onlar size ulaşmak için fırsat bekliyorlar. Enerjinizi ona yansıtacağınız bir gün. Çevresel aktivitelere birlikte katılacak, birçok şeyi paylaşacaksınız. Ay, yakın ilişkilerinizi olumlu etkilerken, kişisel açılımlarınızı istediğiniz şekilde yapılanmasına neden oluyor.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.007 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme