Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Günlük Yorum (12 Aralık 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar saat 01:21  Ay-Neptün arasındaki görünüm özellikle yakın çevrenizdeki bazı kişilerin sabrınızı zorlamasına neden olur. Siz elinizden geldiğince anlayış  gösterdiğiniz halde, hala aynı meselelerin gündeme gelmesinden dolayı üzülürsünüz. Saat 02:21 Ay-Merkür kavuşumu, finansal konularda durumumuzu gözden geçirmemiz anlamında önem taşıyor. Ayrıca kendimizi yenileme, geliştirme ve kaynaklarımızı düzgün bir biçimde idare etme anlamında dikkatli olmamız gerektiğini gösteriyor. Bazen iyi niyetimiz, birilerine olan itimadımız ne yazık ki suistimal edilmemize neden olabilir. Oysaki geleceğimizi düşünmek ve garanti altına almak mecburiyetindeyiz.

 

Saat 07:41  Ay-Uranüs olumlu görünümü, sınırlarınızı zorlayan ve kimi zaman sizi cenderede bırakan konular üzerinde bir çözüm yolu bulmaya çalıştığınızı gösteriyor. Saat 16:13  Ay-Jüpiter karşıtlığı, dilediğiniz gibi para harcama arzunuzu gösterse de, dikkatli olmakta yarar vardır. Bu etki altında kişi zevklerine düşkündür. Kazanmaktan yanadır.

 

 

Mucizeleri dışarıda aramaya gerek yok. Çünkü insanın kendine  duyduğu güven, hayata olan  inancı ve  cesareti  en büyük mucizedir….iremSU

 

Arzuladığınız güzelliklere kavuşmanız dileğimle,

 

Hürriyet Astroloji

İşyerinizdeki arkadaşlarınıza karşı bugün biraz dikkatli olun. Meydana gelebilecek olaylara tepki verirken boyutlarının nereye varabileceğini iyi kestirmeniz gerekiyor. Çünkü yanlış değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. İşinize çok iyi bir şekilde konsantre olun. Yoksa içinden çok zor çıkılabilecek sorunlarla karşıkarşıya kalabilirsiniz. Pozitif düşünmeye gayret edin.

Milliyet Astroloji

Size destek veren etkilerle güne başlıyorsunuz. Bugün daha iyimser ve canlı koşullar yaratabilirsiniz. Zira değişik hobileri hayatınıza alacağınızfırsatlar var.Biraz sevdiklerinizle beraberliklere özen göstermeniz sizi mutlu edebilir. İş konularında sizi test eden koşullar ise sürüyor. İş ve yaratıcılığı bir arada kullanarak pek çok konunun üstesinden gelebilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Kazançlarınızla ilgili bir planlama içindesiniz. Kaynaklarınızı ve hedeflerinizi tespit ederken bazı ayrıntıları görmezlikten gelmemelisiniz. Bugün Ay’ın konumu, yaratıcılığınız konusunda sizi rakipsiz kılıyor. Önünüzdeki engelleri rahatça aşacaksınız. Yakın zamanda başarılarınız alkışlanacak.

Turk.net

Yakın bir akrabanızın etrafını kırıcı davranışlarını sorun edip çözüm arıyor, bu ilişkide biraz sabrınızın tükendiğini hissediyorsunuz. Bugünlerde kendinizi duygusal açıdan güçlü hissedeceksiniz. Bu akşamı entelekte yönelik uğraşlar başında değerlendirebilirsiniz. Habersizce gelen bir konuğunuz olabilir ve onunla bir tartışma yaşayabilirsiniz.
Para Durumu: Sizinle ilgisi olmayan bir parayla ilgililer kadar ilgilenmeniz gerekecek. Para konularındaki düzgün imajınız, size kaçamayacağınız birtakım yükümlülükler yükleyebiliyor.
İş Yaşamı: İş yerinizdeki teknik aksaklıklar bugün işlerinizi zamanında yapmanıza engel olacak. Bu yüzden bazı randevularınıza gecikebilir ya da randevularınızı erteleyebilirsiniz.
Aşk Yaşamı: Partnerinizin ufak tefek problemleri karşısında daha duyarlı olabilir, kişiliğinin derinliklerine inmeyi deneyebilirsiniz. Ona en yakın kişi olduğunuzu bilmez gibi davranıyorsunuz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Birtakım iş bağlantılarınızda bilgilendirildiğiniz ölçülerde iyi ilişkiler içinde değilsiniz. Bugünlerde mutlaka ele alıp çözmeniz gereken problemlerle karşılaşabilirsiniz

Takvim Gazetesi

Gelişmiş espri yeteneğiniz etrafınızdakileri çok güldürse de bugün siz kendi kendinizi pek neşelendiremez haldesiniz. Aşktaki problemler sizi üzüyor.

Güneş Gazetesi

Bu kadar kuruntulu olmanız, sizi güzel bir ilişkiden mahrum ediyor. Kendinizi biraz gevşetir ve rahatlatırsanız, aşk hayatınız herkesi kıskandıracak boyutlarda olacak. Bugün iş çevrenizdeki kişilerin bazı yalanlarıyla karşılaşmanız mümkün. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.

Sabah Gazetesi

İşinizde bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerle bazı sürtüşmeleriniz olabilir ve kendinizi onlardan farklı görebilirsiniz. Düşüncelerinizde ısrar etmekle çok şey kaybedebileceğinizi düşünmelisiniz. İş yerinizde yüzleşmeniz gereken konular karşınıza çıkabilir, bu konuda dikkatli olmalısınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0075 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme