Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Günlük Yorum (14 Mayıs 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar Salı  günümüz, saat 03:15 Ay-Satürn olumlu görünümüyle başlayacak.  Başta ilişkiniz ve yakın çevrenizle alakalı konularda hem güvenliğinizi hem de çıkarlarınızı koruma arzunuz ön planda olacak.

 

Saat 11:10  Ay-Uranüs görünümü, iş hayatınız, sağlığınız, keşif ve bilgilenme, duygusal ve fiziksel durumunuzla alakalı konularda etkilidir. Duygusal yönde gerginlik yaratabilir. Çünkü kişi kendini güvende hissetmek ister. Doğal olarak çevresinde gelişen olayları, insanları,  dünyayı duygusal anlamda değerlendirir. Bu değerlendirme biçimi aşırı olursa, zorlanmanıza neden olabilir.

 

Saat 11:58  Ay-Pluto karşıtlığı, eğitim, iş, yolculuk, iletişim ve  haberleşmede güvenliğinizi mutlaka düşününüz. İşlerinizi belli bir disiplin altında yapmanız ve karşınıza çıkabilecek engelleri hesaba katarak hareket etmeniz gerekecektir.

 

 

Her günün sabahı, bir aydınlığa işarettir. Doğan Güneş  sizlere olumlu ve başarılı girişimlerde bulunmanız ve  gönlünüzce ilerlemeniz anlamında şans getirsin. Kazancınız bereketli, sağlığınız yerinde olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

 

Hürriyet Astroloji

Belli bir teklifi olumlu ya da olumsuz ön kabulle değerlendirmekten kaçınmalı, manzaranın tümüyle görünmesini beklemelisiniz. Planlarınızı uzman kişilerle tartışmanız kafanızı rahatlatmanızı sağlayabilir. İlerlemek tabii ki önemli, ama kendine güvenerek ilerlemek işlerin istediğiniz gibi sonuçlanmasında dha etkili olacaktır. Jest ve yardım taleplerinde bulunabilir, siz de aynı şekilde davranabilir ve bu sayede istediğinizi elde edebilirsiniz.Çevrenizdeki kişilerin tavsiyelerini, sizi anlamadıkları veya anlayamayacakları, çünkü sizin yaşadığınız olayları bilmedikleri ve farklı tecrübeleri olduğu gerekçesiye dikkate almaya bilirsiniz. Zira şeker hastası olmayan, evinde kedi beslemeyen ya da daha önce evlenmemiş v.b bir kişinin yaşamadığı şeyler hakkında yorum yapmasını mantıksız bulabilirsiniz. Ancak, bugün, bu kişilerin yapacağı yorumlar belki de, sizin yapacaklarınızdan daha kesin şekilde meydana gelen olayları ya da yaşananları tasvir ediyor olabilir. Dolayısıyla, karşı tarafa hak tanımakta fayda var.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Yakın çevrenizle olan ilişkiler güne hareket katacak. Daha fazla ziyaret yapabilir, kardeşlerle ilgili konular içinde yer alabilirsiniz. Bir yandan da kısa yolculukların, eğitim çalışmalarının getirdiği baskılar söz konusu. İnançlar ve düşünceler üzerinden yaşanan değişim sizi uzun vadeli projeler yapmaya itiyor. Sosyal çalışmaların getirdiği maddi sorumluluklara dikkat edin.

Vatan Gazetesi

Önemli bir takım görüşmeler yapmanız gerekebilir. Zorlayacak olan şey, yanlış anlaşılma ya da tepki çekme kaygısından dolayı kendinizi ifade edememek. Baskı hissedip susmayı tercih edersenizsonradan patlama riski var.

Turk.net

Son günlerdeki zihin dağınıklığınızdan kurtulmanız gerekiyor. İşbirliği içinde olduğunuz bazı kişilerde, önemli ayrıntılara gereken önemi vermediğiniz izlenimi gelişebilir. Bunu dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizde oluşan duygusal ekipleşmelerin çok iyi niyet taşımadığına inanıyorsunuz. Bu konudaki eleştirileriniz, bazı insanlarda size karşı bilenme yaratabilir.
Para Durumu: Yatırım konularında fikir alışverişleri içine gireceksiniz. Bu konularda görüşlerinize duyulan güven, sizin de içinde olmanız istenen değişik düşünce ve niyetleri getirebilir.
İş Yaşamı: Stresi üzerinizden atmanız için olumlu düşünmeye yönelin. İkilianlaşmalarda şansınız oldukça fazla. Bu ve benzeri avantajlarınızı yeterince kullanamıyorsunuz.
Aşk Yaşamı: Şanslı bir dönemdesiniz. Çok sık aşk sözcükleri duyacaksınız. İlişkinizde mutluluğu yaratmak ve bu mutluluğu hakketmek anlamında birbirinizi karşılıklı olarak tamamladığınız gözleniyor.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Arkadaş çevrenizde henüz bilgi sahibi olmadığınız gelişmeler, sonradan üzülmenize neden olabilir.

Takvim Gazetesi

Kartınız Şüphe... Kaybetmeye başladığınızı düşünüyorsunuz. Özellikle de partnerinizi. Size olan ilgisini yeniden kendinize çekebilmek için daha bakımlı olmanız gerek.

Güneş Gazetesi

Bu kadar kuruntulu olmanız, sizi güzel bir ilişkiden mahrum ediyor. Kendinizi biraz gevşetir ve rahatlatırsanız, aşk hayatınız herkesi kıskandıracak boyutlarda olacak. Bugün iş çevrenizdeki kişilerin bazı yalanlarıyla karşılaşmanız mümkün. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.

Sabah Gazetesi

Duygusal yönlerinizi gizleme ihtiyacı içindesiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi sizi endişelendirmesin. Yakın dostlarınızla bir araya gelerek, sizi zorda bırakan konuları paylaşmalısınız. Ailenizle ilgili sürpriz olaylara hazırlıklı olmalısınız. Uyumlu olma isteği içindesiniz. Endişelerinizden bir an önce sıyrılmalısınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0069 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme