Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Günlük Yorum (18 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar, 07:54-14:10  arasında boşlukta olacak Ay, düşüncelerinizi belli bir noktaya odaklayarak kendinizi gözden geçirmeniz ve yapmayı düşündüklerinizi belli bir sistem içinde ele almanızı destekleyicidir. Bu saatleri olumlu bir şekilde değerlendirmenin yolu, öncelikle kendinize inanmaktır. Eğer siz fikirlerinizden emin olursanız ve konsantrasyonunuzu iyi bir şekilde sağlayarak belli bir noktaya odaklanırsanız hiçbir güçlüğün sizi yıldırması mümkün olmayacaktır. Fakat tam tersine hala ne yapmanız gerektiğinden emin değilseniz yine üzülmeyiniz. Bu saatler arasında duygular geri planda kalacağı için mantıklı bir sonuca varmanız kolaydır. Yalnız dikkat edilecek nokta, elde ettiğiniz sonuç ne kadar olumlu olursa olsun harekete geçmemek ve uygulamaya dönük davranmamaktır. Sadece ve sadece düşünmeye, planlamaya çalışınız. Asla kendinizi ve yapabileceklerinizi küçümsemeyiniz.

 

Siz her zaman sağlam adımlar atabilecek kadar mantıklı ve akıllı kişilersiniz. Hayat şartları üzerinize ne kadar gelirse gelsin, önemli olan sizin hayattaki varlığınız ve mücadele gücünüzdür. Her güçlüğün muhakkak bir kolaylaştırıcı tarafı vardır. Bardağın dolu tarafını görmek çaresizlik demek değildir. Sadece kendinizi toparlamak adına zaman kazanmak ve iyinin daha iyisine ulaşmak için kendinizi toparlamak anlamındadır. İşte boşluktaki saatler nerelerde aksamalar olduğunu ve neleri devre dışı bırakmanız gerektiği konusunda size yardımcı olan bir ışıktır. Bu ışık size yol gösterici ve aydınlatıcıdır. Yeter ki siz görmek istediğinizi değil, sizin için en hayırlısı nedir onu tespit etmeye çalışın. Saat 14:10  sonrası Kova  burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, sorumluluklarınızı ön plana getirebilir. Artık planlama yapmak yerine olanı biteni anlamak çok daha yararlıdır.

 

 

Güzelliklerin, huzurun ve mutluluğun sizden yana olduğu bir Pazar günü  geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Körlemesine yapacağınız işlerle kimseyi memnun etmeniz mümkün değildir. Herşeyi iyice anlamadan ne olursa olsun harekete geçmemelisiniz. İçlerinde önemli kimselerin de bulunabileceği ciddi bir toplantıya ya da sosyal aktiviteye katılabilirsiniz.Bugün sizi oldukça heyacanlandıran bir öneriye para harcayabilir ya da yatırbilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinde tam olarak şanslısınız. Heyecanlı maceralar ve yeni birliktelikteliklere açıksınız. Bir konu üzerinde çok ciddi olarak düşündükten sonra onun verimsiz olduğuna karar verip vazgeçebilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Sizi uğraştıran ve zamanınızı alan daha fazla uğraş içindesiniz. Özellikle daha çok ayrıntı gündeme gelebilir. Tek başına ilerlemeniz kolay olmayacağı gibi, başkalarına bağlı kalmanız söz konusu. Daha pratik olmaya çalışmalısınız. Aksi halde yorgunluklarınız artacaktır. Zira son dönemde aşırı çalışmanızın getirdiği sağlık temaları sizi zorlayabilir.

Vatan Gazetesi

İlginç kişiler ilginizi çekiyor. Bugün güç ve duygusallıktan yanasınız. Bu nedenle öfkeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerle düşünce paylaşımı içinde olsanız bile aynı dili konuşmamanız, tartışma yaratabilir. İkileme neden olabilecek durumlara hazırlıklı olmalısınız.

Turk.net

Yeni konularla ilgilenerek, bilgilerinizi artırmak isteyebileceğiniz bir gün. Yüksek öğrenim gören oğlaklar sorunlarına pratik ve akılcı yaklaşarak çözüm bulabilirler. Uzun yolculuklarınızla ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Planlarınıza dahil edebileceğiniz sizin kadar istekli yakınlarınız olacak.
Para Durumu: Parasal konularda ince eleyip sık dokuyabileceğiniz ve aşırı detaycıdavranabileceğiniz bir gün. Güvenlik ihtiyacınız, kaynaklarınızı değerlendirme konusunda önemli bir kıstas olabilir.
İş Yaşamı: Meslek yaşantınızda çalışkanlığınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün. Otoritelerle iyi ilişki kurabilir, kendinizi ispatlama fırsatı bulabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan destek bulacaksınız, değerlendirmelisiniz. Kariyerinizde başarıların gözüktüğü bir dönemde olduğunuz söylenebilir.
Aşk Yaşamı: Kendinizi ve sevdiklerinizi ilgilendiren konularda duygusal tepkiler gösterebileceğiniz bir gün. Kendinizi cinsel yönden aktif ve biraz da huzursuzhissedebilirsiniz. Gereksiz ayrıntılara kafa yoruyorsunuz ve hem kendinizi hem de partnerinize tatsız anlar yaşatıyorsunuz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Aşırı çalışmanın size iyi geldiğini düşünseniz de sağlığınızın bundan negatif etkilenebileceğini göz ardı etmeyin.

Takvim Gazetesi

Kartınız Alfa... İş ilişkilerinizle ilgili planlarınızı gizli tutma kararı aldınız ve kimsenin bilmesini istemiyorsunuz. Fakat bu sır saklama durumunuz ilerde başınıza dert alabilir.

Güneş Gazetesi

Özel hayatınızda uyumlu, dengeli,ilişkinizi geliştirmenizi ve sahip olduğunuz beraberliği yarınlara taşımanızı kolaylaştıracak. İş hayatınızda yeni olanaklar ve imkanlar var. İşinizde, üstünüz konumunda olan bazı kimselerin desteğini ve beğenilerini kazanarak önemli aşamalar kaydedebilirsiniz.

Sabah Gazetesi

Güneş karşıt evinizde ilerliyor., Yanınızda çalışan kişilerle aranızda görüş ayrılığı olabilir. Bugün duygusal takıntılarınızdan uzak kalarak, ihmal ettiğinizi düşündüğünüz sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Daha fazla iş düşünmenin anlamı yok. Geleceğiniz için yatırım yapmaya ihtiyacınız var. İş bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0065 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme