Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Günlük Yorum (03 Aralık 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar saat 03:45 Güneş-Jüpiter karşıtlık etkisi altında yeni haftamız başlıyor. Gün boyu özellikle parasal konularda iş ortaklarımızla, yenilikler konusunda partnerimizle ve genel olarak başkalarıyla olan her türlü alışverişimizde olasılıkları çok iyi hesap etmek lazım. Bir karar vermeden önce çok iyi düşünmek, bir borçlanmaya girmeden evvel iyi hesap etmek, bir söz söylemeden önce düşünmekte yarar var. Amacınızın farkında olunuz ancak kriz durumlarında kurtarıcı ararken, daha fazla borcun altına girmeyiniz. Endişe verici olan veya size coşku veren her şeyi mantıklı bir şekilde çözümlemeye çalışınız. Riskli ortaklıklardan, işlerden, para alımlarından kaçınınız. Yüksek faizle borç almak, geri ödemesi kolay olmayan kredi başvurularında bulunmak sakıncalı olabilir. Bunu yapmama neden olan nedir? Buna çözüm bulmak için atacağım adım ne kadar doğru olur? diyerek düşününüz. Parasal veya yenilik anlamındaki tüm işlerinizi iyice kontrol ediniz.

 

Saat 03:57 Ay-Aslan burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu enerji, kişinin sevdiklerini veya kendisi seven insanları, sınırlarını, evini, ailesini cömert yüreğiyle sarıp sarmalaması olarak görürüm daima.  Ayrıca yaşanılan yeri güzelleştirmek, görkemli kılmak adına size yardımcı bir enerji olarak düşünüyorum. Tabii ki övülmek, farkınızın bilinmesi, şöyle bir sırtınızın sıvanmasını beklemek hakkınızdır. Egonuz Ay-Aslan günlerinde  yükselir. Bugün iş yerinizde veya dışarıda bile olsanız, mutlaka ailenizi veya evinizi merkez alırsınız.  Sözgelimi, evinizin ihtiyaçları, kendi özel ihtiyaçlarınızın önüne geçebilir. Aşkta seçici düşünmemizi sağlayan Ay-Aslan geçişlerinde sadece kendi bakış açınızla değil, başkalarının da fikirlerini almakta yarar vardır.

 

Saat 13:06 Ay-Uranüs olumlu görünüm etkisi başladığında hakimiyet duygunuz yükselişe geçer.  Bu görünümün etkisiyle   -Hayat devam ediyor ve gün gelir  yaralar sarılır diyerek umutlu ve kendinize güvenli bir şekilde düşünebilirsiniz.

 

 

Saat 17:30 Ay-Satürn mücadelece görünümü, kendimizi güçlü bir şekilde ifade etme arzumuzu işaret ediyor. Ancak  ilişkimizle alakalı meselelerde bir hayli tepkili davranabiliriz. Bu saatlerde keyfimiz biraz kaçabilir. Baskı altında kaldığımızı hissedebiliriz. Bazen kendi kendimizi engelleriz.

 

Not: Aralık Ayı yorumlarınız saat 09:30 itibariyle yayında olacak. Hepimiz için olumlu gelişmelere işaret bir ay olması dileğimle,

 

Hürriyet Astroloji

Her açıdan güçlüsünüz ve çekinmenizi gerektiren bir durum yok. Kendinizi tahatça ortaya koyun. Bugünlerde başkalarının ne düşünebileceği sizi fazla düşündürüyor. Kendiniz için yaşamaya çalışmalısınız. Önemli bir insanın, beklemediğiniz lütfuylakarşılaşabilirsiniz. Bunun sebebi hakkınızda uzun zamandan beri mevcut olan güzel düşünce ve kanılardır. Bir davranışınızla karşı cinsten birisinin aşırı alınmasına sebep olabilirsiniz. Bunu farkedip, onun gönlünü alabilirseniz ilerde çıkabilecek olan sorunları önlemiş olursunuz. Bazı kimselerle tanışmanız olasıdır. Dost zannettiğiniz kmseler sizin zannetiğiniz kadar dost olmayabilirler. Son günlerdeki bazı sıkıntılarınızı size unutturacak kadar güzel bir gündesiniz. Sıkıntılarınızı dostlarınıza açmadığınız için kendinizi çaresiz durumda görebilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Ev hayatınıza ilişkin konularla ilgilenmektesiniz. Hızlı ilerleyeceğiniz bu günlerde pek çok şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Belki de özel hayatınıza daha fazla yer vermeniz gerekecek. Eldeki kaynakların daha uzun vadeli kullanımı konusunda size şans getiren etkiler var. Babadan gelecek destekler planlarınızı yeniden ele alacağınızı gösteriyor.

Vatan Gazetesi

Bugün eğer karşınıza çıkacak maddi fırsatlardan yararlanmazsanız bunu başkalarına bırakıyorsunuz demektir. Evinizi güzelleştirmeye ve daha eğlenceli hale getirmeye çabalıyorsunuz. Ancak bu durum eş engeline takılacak. Sakin olmaya özen göstermeniz gerekiyor.

Turk.net

Planlanmamış bir akşam programına dahil olabilirsiniz. Davet size cazip gelecek ve umduğunuz ilgileri fazlasıyla bulacaksınız. Hafta sonu kendinizi içinde bulduğunuz bir tartışma, bugün de kafanızı kurcalayabilir. Bu yüzden biraz düşünceli ve dalgın olabilirsiniz. Sizinle yakın ilgisi olmasa da üzerinde düşünmeden edemediğiniz birtakım konularınız var.
Para Durumu: Sadece ihtiyacınızı karşılayacakkadar paranız olsa size yetiyor. Bu yüzden de paranızı başkalarıyla paylaşmaktan kaçınmıyorsunuz. Bugün başkaları için harcamalarınız olacak.
İş Yaşamı: Tatilin ardından, iş dışı bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir. Neyse ki iş arkadaşlarınız bugün sizden fazla bir şey beklemeyecekler. Hafta sonlarından daha huzurlu çıkmaya çalışmalısınız.
Aşk Yaşamı: O, size ilgisinin bitmediğini bugün de belli edecek, Ama siz ilişkide ılımlılığa biraz kapalı duruyorsunuz. Reddetmek size inanılmaz bir mutluluk veriyor gibi davranışlarınız, sizi dönüşü olmayan yollara doğru götürüyor.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Uykusuzluk performansınızı etkiliyor. Uykusuz kalmamaya dikkat etmelisiniz. Son günlerin yorgunluğu olağanın üstünde bir dinlenme gerektiriyor

Takvim Gazetesi

Aşkla dolu bir gün sizin için.Partnerinizin ilgisiylemutluluğu tam anlamıylahissedeceksiniz. Ancakmaddi anlamla daralmalaradikkat etmelisiniz.

Güneş Gazetesi

Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.

Sabah Gazetesi

Baskıdan hoşlanmadığınız kesin. Üstelik bazı konuları sonradan aklınıza takıyor ve geç kalınmış bir kaprisle ortaya çıkıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerin sizi anlamasının mümkün olmadığı bir alanda paslaşmalar yaşamanız sizi oldukça gerginleştiriyor. Bugün kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Yaptığınız her iş özen ve dikkat istiyor. Fazla yorgun görünüyorsunuz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0056 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme