Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Günlük Yorum (04 Mart 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar yeni haftaya yoğun ve etkili enerjiler altında başlıyoruz. Birlikte sırasıyla gözden geçirelim. Saat 04:42 Ay-Neptün görünümü, ilişkimiz, çıkarlarımız ve bazı kişilerle olan bağlantılarımızı tekrar gözden geçirmemizde yarar var. Saat 11:19 Ay-Uranüs görünümü, kişisel farklılıklarımızı, sıkıntılarımızı, bizi bağlayan, zorlayan koşullarımızı aşabilmek, rahatlamak istiyoruz. Saat 12:45 Ay-Venüs görünümü, ilişkide iki yönlü hareket edebileceğimizi gösteriyor. Bir yandan sevgi doluyuz, sanki her şey yolundaymış gibi davranıyoruz. Ancak diğer yandan elimize gözümüze batan, kuşku uyandıran ne varsa ondan kurtulmak istiyoruz. Sonucu belli olmayan bir yolda ilerliyor gibiyiz.

 

Saat 13:00 Ay-Jüpiter karşıtlığı, parasal konularda dikkatli olmamız gerektiğini gösteriyor. Hesabımızı bilelim. Daha önceden bir karar vermişsek, bugün karşımıza bir fırsat çıktığında güvenilir mi değil mi diye iyice bir bakalım.

 

Saat, 14:59 Güneş-Merkür kavuşumu geçtiğimizi 14 Şubat ve yakınlarında hedef olarak belirlediğiniz ve adım attığınız konular üzerinde gözden geçirmelerde bulunmanızı sağlıyor. Eğer netleşmiş ve sağlam olduğunu düşündüğünüz bir yolda ilerliyorsanız sorun yok. Ancak bazılarınız hala tam olarak bir karar veremediyseniz o zaman ay sonuna kadar olan bitenlere iyice bakınız.

 

Saat 15:52 Venüs-Jüpiter görünümü, Geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana finansal, ilişki ve hedefleriniz anlamında yaşananları hatırlatıcı ve o zamandan bu zamana geldiğiniz durumu gözden geçirmek anlamında önem taşıyor. Bütçemize, genel olarak durumumuza bir bakalım.

 

Saat 23:53 Yay burcundaki sondördün fazı, borç alarak veya bizzat para koyarak yapılacak işler ve verilecek kararların işaretçisi olsa da, sağlamlığı konusunda şüphemiz varsa beklemede kalalım.

 

 

Yeni hafta boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Umduğunuz her ne varsa, hayrınıza olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Hürriyet Astroloji

Geçmişte birlikte çalıştığınız kişilerle biraraya gelmeniz aradığınız sonuçları elde etmenizi sağlayabilir. Bazı kişilerin bazı işleri halletme biçimlerini anlamaya çalışmanız yeni yetenekler edinmenizi veya kafanızı rahatlatmanızı sağlayabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Ortaklaşa konulara önem vermek ve kendi kaynaklarınızı dengede tutmak gerekecek. Her açıdan paylaşımcı olmaya bakmalı, çift durumların getirdiği kararsızlıkları aşmalısınız. İçinde yabancıların bulunduğu finansal yatırım konuları üzerinden ilerlemeni mümkün. Harcamaların ve başkalarının getirdiği parasal sorumluluklar sizi karasız kılmamalı.

Vatan Gazetesi

Ucu maddiyata dayanan işlerde arkadaşlarınızla fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Herkes özveride bulunursa çözüme yaklaşabilirsiniz. Amacınız birilerinin hayatında fark yaratmaksa para otomatik olarak ikinci plana düşecektir.

Turk.net

Fedakar dayanışmalarınız, çevrenizde beğeni kazanıyor. Bazı yaşanan olayların kolay kolay unutulamayışı, birçok olayın da yaşandığı yerde unutulup gidişi hüzün nedeniniz olmamalı. Araştırmacı özellikleriniz bugünlerde çok iş görebilir. Kendinize uzak gördüğünüz kazanımlar çok yakınınızda. Akraba ilişkilerinde geçimlilik, geçimsizlik konularında geçici üzüntüler söz konusu.
Para Durumu: Küçük birikimlerinize yönelik parlak fikirler zararlı olabilir. Birtakım tedbirlerle koşullarınızın göründüğü kadar olumsuz olmadığını göreceksiniz. Önümüzdeki günler içinde yeni sevinçleriniz olabilir.
İş Yaşamı: Düzenli ve toplayıcısınız. Gerginlik nedeni olarak görülen birçok şey karşısındaki serinkanlılığınız, özelliklerinizin tamamlayıcısı. Kendinizi çok yönlü geliştirme çabalarınız ilgiyle izleniyor.
Aşk Yaşamı: Birçok yaşanacak şeyin sevgiliniz tarafından saptanması sizi sıkıyor olsa da bunun sevimli yanlarını da görmelisiniz. Güzellik olarak algılamayı başaracağınız şeyler anlam değiştirmekte gecikmeyecek.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Belli insanlarla ilişkilerinizde yeniden tavır belirlemeniz yararlı olacak. Engellerinin önüne geçerek yaşamını kolaylaştırmaya çalıştığınız kişiye karşı daha gerçekçi bir yöntem izlemeniz gerekiyor.

Takvim Gazetesi

AŞK: Her ortama uyabilen hoşbir mizacınız var. Alçak gönüllüve yumuşak başlı oluşunuzpartnerinizi memnun ediyor.Ancak diğer günlerde olduğu gibibugün de kıskançlık yaratmayın.PARA: İş yerinizde kendinizdenüstün kişiliği olan insanlardan uzak durmayaveya mesafeli olmaya özen gösteriyorsunuz. Oysaüstleriniz bir şeyleri hal yoluna sokma peşinde.SAĞLIK: Vücudunuzda bazı kırgınlıklar ve dirençdüşüklüğü olabilir. Vitamin ve meyve tüketin.

Güneş Gazetesi

Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.

Sabah Gazetesi

Görüşme içinde olduğunuz kişilerin size şaşırtıcı davranacaklarını unutmamalısınız. Yaratıcılığınızı arzu ettiğiniz konuda kullanacaksınız. Randevularınızı ertelememeli,elde edeceğiniz fırsatları anında değerlendirmelisiniz. Konuşmaktansaçalışmayı tercih edenlerdensiniz. Gece uykularınızı ihmal etmeyin.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0089 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme