Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Günlük Yorum (08 Aralık 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar saat 04:43 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında cumartesi günümüz başlıyor. İlişkinizle ilgili konularda  duygusal çıkışlara sebep olabilecek bu görünüm, kimsenin kimse üzerinde denetim uygulanmasının veya farklılıkları doğal karşılamasının önüne geçiyor. Aslında sabırlı bir Boğa için zorlayıcı bir görünüm bu.   Partneriniz kimi anlarda  alınganlık veya  aşırı duyarlılık içinde davranırken bazen de  sizin isteklerinize önem veren bir görüntü çizebilir. Ya dayanacaksın veyahut elinizde olmadan tepki göstereceksiniz. Dengeler yerli yerine oturmadığı için, her iki tarafın da dikkatli olmasında yarar var.

 

 

Saat 11:27  Ay-Pluto mücadeleci görünümü adımlarınızı her konuda  dikkatlice atmaya, doğru seçimlerde bulunmak için derinlemesine düşünmeye çalışırsınız. Bazı sorunlar sizi baskı altına alabilir. Az ve öz konuşmaya  özellikle dikkat edebilirsiniz.  Saat 15:00  Ay-Jüpiter olumlu görünümü işiniz, sağlığınız, başkalarına verilen her türlü hizmet ve maddi durumunuzun gözden geçirilmesinde yarar var. Harekete geçiricidir. Ayrıca ilişki anlamında dengelerin yerli yerine oturtulması ve acele kararlar alınmaması gerektiği yolunda bir sinyaldir.

 

 

Mucizeler,,,,korkularımıza yenik düştüğümüzde değil,,,,zorlukları güce dönüştürmeyi istediğimizde,,,, yanımızda belirecektir…..iremSU

 

 

Gönlünüzce geçirebileceğiniz, işlerinizi kolaylıkla yürütebileceğiniz ve huzurla yol alabileceğiniz bir gün diliyorum. Yüzünüzden gülümseme eksik olmasın.

Hürriyet Astroloji

Dünden kalma bazı tatsızlıklarınız var fakat bugün daha yumuşak etkiler altındasınız ve dünkü olumsuz yorumlarınız geçerli olmakla birlikte bugünkü iyi etkiler onları dayumuşatmaktadır. Bugün Neşelisiniz. Uyumlu ilişkiler geliştirebilirsiniz. Hayatınız mutlu bir şekilde değişebilir. Yeni bir konuma erişebilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz heyecan ve mutluluk vericidir.Hayalci yapıdasınız. Kolay etkilenebilir ve baştan çıkabilirsiniz. İdealleriniz ve gerçek arasındaki uyuşmazlıklar hayal kırıklığı getirebilir. Bu zamanda herhangi bir konuya para yatırmanız tavsiye edilmemez. Dolandırıcılara dikkat. Çevrenizde size düşman olan bazı kimseler bulunabilir.Politik konulardan da uzak durmalısınız çünkü bu gibi şeyler yüzünden kavga etmeye açıksınız. Bu dönemde işinizden ayrılabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.

Vatan Gazetesi

Herkese eşit davranacağım ve ilgimi esirgemeyeceğim diye kendinizi paraladığınız bir gün olacak. Bu nedenle oluşan zamansızlıktan önemli bir gelişim fırsatını kaçırabilirsiniz. Zaman ya da para kaybı gibi görünen tekliflere hemen hayır demeden önce iyice düşünün.

Turk.net

Bugünlerde alacağınız bir haber, bazı arkadaş ilişkilerinizi askıya almanıza neden olabilecek. Tam bilgi sahibi olmadığınız bir meseleyi boşuna kuruyorsunuz. Bugünü son saniyesine kadar yaşamak istiyorsunuz. Hareketli, gezmeyi çok seven birisiniz. Bu yanınızı yeterince tatmin edememekten şikayetçisiniz. Hafta sonlarını elinizden geldiğince bu tatmin için kullanmaya çabalıyorsunuz.
Para Durumu: Bugün içinizdeki coşkuyla fazla harcama yapmamaya çalışmalısınız. Maddi durumu biraz rayına soktunuz. Bütçenize ummadığınız girdiler oldu. Bu kısmen de olsa sizi biraz toparladı.
İş Yaşamı: Bir iş arkadaşlığını dostluğa götürme çabalarınız var. Hafta başından itibaren sıkıntılarınızı atacaksınız. Çelişkili baktığınız bir konu daha uzun süre sizi düşündürmeye devam edecek.
Aşk Yaşamı: Aşk hayatınızda yeni bir döneme biraz isteksizce giriyorsunuz. Yeniliğe mi, yoksa onun dostluğuna mı daha çok ihtiyaç duyuyorsunuz, buna karar veremiyorsunuz. Onu artık bir sevgiliden çok, bir dost gibi görmeğe başladığınızı fark ettiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bazen isabetli tahminler yapamıyorsunuz. Zor bir ihtimal olarak gördüğünüz bir sıkıntının tedbirini almanız gerekiyor.

Takvim Gazetesi

Ailenizle ilgili duygusal paylaşımlar söz konusu olacak. Aile fertleriyle ortak çalışmalar gündeme gelecek. Maddi destek sağlayacağınız konuların gündeme gelmesi bütçenizi zorlayacak. Sakinliğinizi korumaya devam edeceksiniz.

Güneş Gazetesi

Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.

Sabah Gazetesi

Kişisel rahatlığınızın önemli olduğunu biliyor ve bugün kendi doğrularınıza göre hareket etmek istiyorsunuz. Duygularınızda vezevklerinizde bir genişleme ve esneklik söz konusu. Yardım sever duygularınızı ön plana çıkaracağınız bir gün. Maddesel yönünüzü partnerinizin kaynakları ile birleştirebilirsiniz..

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0089 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme