Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Günlük Yorum (09 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar saat 08:22 Ay-Jüpiter görünümüyle Cuma günümüz başlıyor. Ortaya koyduğumuz işlerin başarılı ve verimli olmasını istiyoruz. Titizlikle gözden geçirdiğimiz her meselenin yoluna girmesini bekliyoruz. Aşk hayatımızla ilgili konularda mükemmeli elde etmek, düzenli bir ilişki yaşamaktan yanayız. İşte bütün bu isteklerimizin sebebi, sahip olmak, huzur bulmak ve saadete ulaşmak. Tabii ki bir şeyler yoluna girsin diye, mücadele veriyoruz. Mücadelemizin meyvelerini toplamak istediğimiz bir gündeyiz.

 

 

Saat 09:26 Venüs-Jüpiter görünümü, her yönüyle sizin bakış açınıza uygun, huzurlu bir ortamda çalışmak, iş ilişkilerinde uyumlu bir alışverişte bulunmak, beklentilerinize uygun bir alanda görev almak arzunuzu işaret eden Venüsün etkisi üzerinizde bir hayli etkili. Çünkü Venüs sizin öz yöneticiniz. Ayrıca sağlığınızla alakalı konularda da etkili olan Venüs,  beslenmenizden, uyku düzeninize kadar her şeyin, verimli çalışmanızda etkili olduğunu gösteriyor. Jüpiter maddiyatla alakalı meselelerin değişkenlik içerdiğini gösteriyor. Bazen yüksek bir akış var bazen hiç umulmadık bir durum can sıkıyor. Görünüm her ne kadar uyumlu gibi dursa da, bizim gayet akıllıca hareket etmemiz lazım. Kimlerle iş birliğinde olduğumuzu, nasıl bir ortamda çalıştığımızı, nasıl yatırımlarda bulunduğumuzu, gelir ve giderlerimizin farkında olmamızda yarar var. Eğer şu aralar belirsizlikler söz konusuysa, bunların düzelmesi için sabırlı olmamız gerekiyor. En azından Kasım sonuna kadar. Eğer Ekim ayının ilk haftası bazı girişimlerde bulunduysak bunları gözden geçirmemizde yarar var. Eğer her şey yolunda gidiyorsa, o zaman bu görünüm sizi aktif kılıcı ve canlandırıcıdır diyebiliriz.

 

 

Saat 13:57 sonrası Ay-Güneş olumlu görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda, iş ortaklıklarında titiz ve bir hayli tutkulu olduğunuzu gösteriyor. Karşı cinsle olan her türlü bağlantınızı güçlendiriyor. Duygularınız aşkta mükemmeli istiyor ve  siz kalıcı bir ilişkinin peşindesiniz.

 

 

Çiçek güzelliğinde, Güneş sıcaklığında, Aşk tadında bir gün geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Bugün karşı cins ve sosyal ilişkileriniz sizi üzebilir. Eşiniz ya da birlikte olduğunuz kimseden hiç de hakkettmediğiniz sözler duyabilir, yerine getirmeniz çok zor olan taleplerle karşılaşabilirsiniz. Bu insan size karşı yoğun bir anlayışsızlık içinde olabilir ve istekleri size son derece bencilce şeyler olarak görünebilir. Aile ilişkilerinizin arkadaşlık ilişkilerinizle çatışması ve birinden birini tercih etmek zorunda kalmanız da mümkündür. Hangisini tercih etseniz diğeri sizi üzecek gibi görünüyor.

Milliyet Astroloji

Parasal durumunuzu içine alan yeni başlangıçlar yaptınız. Sizi maddi açıdan sıkıştıran konuları aşarken yeniliklere açık olmalısınız. Zira iş hayatının getirdiği imkanlar sayesinde daha fazla iyimserlik kazanacaksınız. Ticari açıdan daha akılcı kararlar almanız da söz konusu. Dengeli olmanız halinde ödemelerinizi yeniden düzenleyebileceksiniz.

Vatan Gazetesi

Umutlarınızı gerçekleştirmeniz konusunda ilişkilerin önemini ortaya çıkarmaktadır. Eğer siz yarınlarınızıgaranti altına almak istiyorsanız kimlerle iş birliği yaptığınızı ve kimlerle aynı ortamda çalıştığınızı dikkate alın. Sıra dışı şeyler yaşamak niyetindeyseniz ona göre seçim yapın

Turk.net

Bugün gününüzü dinlenerek ve özel zevklerinizle meşgul olarak geçirmeyi düşüneceksiniz. Genel olarak gün içinde keyifli olacaksınız. Bir süredir göremediğiniz bazı yakınlarınızı görme fırsatı bulabileceksiniz. Akşam saatlerinde bir akrabanızı ziyaret edebilir ve ondan bir paket alabilirsiniz.
Para Durumu: Paranızı hesaplı kullanmanız gereken bir dönemdesiniz. Parasal konularda şanssız gelişmeler yaşayabilir ve beklemediğiniz harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.
İş Yaşamı: İş yaşantınızda bazı gelişmelerin istediğiniz gibi olmaması sizi çok sıkıyor. Sürekli iş ile ilgili yeni fikirler geliştirmek ve gelişmeleri istediğiniz biçimde yönlendirmek istiyorsunuz.
Aşk Yaşamı: Aşk hayatınızda durgunluk gözleniyor. Duygularınız çok kapalı ve anlaşılmaz. İlgilendiğiniz insan duygularınızdanemin değil. Biraz daha açık olursanız , aşk yaşantınız istediğiniz boyuta gelecek.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bugün düşüncelere dalabilir ve yapmanız gereken bazı işleri unutabilirsiniz. Kafanızı toplamaya ve yapacağınız işlere konsantre olmaya çalışın.

Takvim Gazetesi

Kartınız sihirbaz... Kendinizi bazı konularda frenlemeniz gerekiyor. Mesela aklınızdan geçen her şeyi herkese söylemeyin,yada işinizde sinirinizi fazla dışarı yansıtmayın.

Güneş Gazetesi

Net kararlar vererek sevgilinizle sorunlarınızı çözebilirsiniz. İşinizle ilgili fırsatları iyi kullanmaya çalışmalısınız. Bazı kişiler yanlış anlaşılmalara fırsat verebilirler. İyimser duygular içinde olursanız, çevrenizdekiler de bunu size geri yansıtacak.

Sabah Gazetesi

Aykırı düşüncelerinizle ön plana çıkmanız gerekmiyor. Konu ne olursa olsun, farklı konuşmayı adet haline getirdiniz. Aşkınızı sıra dışı yaşamak istiyorsunuz. Durum böyle olunca Çevrenizdeki kişiler arkanızdan konuşuyorlar. Bozulan sinirlerinizi düzeltmek istiyorsanız, kendinize zaman ayırmalı ve terapi yapmalısınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0053 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme