Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Günlük Yorum (09 Mayıs 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar 9 Mayıs saat 18:03-3 Haziran saat 05:13 tarihleri arasında Venüs, İkizler burcunda seyredecek. Bu dönemi, ay içindeki önemli tarihler çerçevesinde ele alarak, durumu daha iyi anlayabiliriz. 13 ve 20 Mayıs tarihlerinde, iş hayatımız, parasal konular, kişisel kararlarımızın bilinçli bir şekilde ele alınmasında yarar var. Eğer bir iş görüşmesinde bulunacaksak karşımızdaki kişileri iyi tanıyalım. Kazanç-Kayıp anlamında akıllı olmakta, dağılmamakta yarar var. Bütçemizi aşan harcamalardan uzak duralım.

 

18 Mayıs tarihinde para konusunda iki yönlü düşünmenize neden olabilir. Bazen fazla gergin, kimi zaman da aşırı rahatsınızdır. Bunun nedeni, biraz da önünüzdeki seçeneklerin veya işlerin yoğunluğundandır. Çabucak plan yapmanız, hemen uygulama isteğiniz yüksek olabilir. Ancak ben alacak verecek konularında bilinçli düşünmenizden yanayım. 25 ve 28 Mayıs tarihlerindeki görünümler, maddi konularda sizi harekete geçirici, görüşmelerde bulunmanızı, uyanık davranmanızı, bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır. Parasal konularda iki ayrı işten, uğraşıdan elinize para geçebilir. Ancak ortaklaşa bir iş yapıyorsanız veya bir yatırımda bulunmayı, borç almayı düşünüyorsanız iyi düşününüz. Hani deriz ya hep, bir lokma aşım kaygısız başım diye. Aynen öyle.

 

Venüs-İkizler burcu döneminin sizlere arzu ettiğiniz yenilikleri getirmesi dileğimle,

 

Her şey gönlünüzce olsun.

Hürriyet Astroloji

Belli bir olayın ya da durumun bir şekilde gözden düşeceğini veya inadın kırılacağını ya da bunun gibi şeyler olabileceğini düşünüyorsanız yanılabilirsiniz. Katılık veya ödün vermemek işe yaramayabilir. Esnek olunması durumunda ise,sorunlar veya sorunlu durumlar daha rahar özülebilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Ay burcunuzda pek çok konuda size destek verecek etkiler getirmekte. Bazı önemli başlangıçlar planladığınız bu dönem sürprizlere açık olmalısınız. Zira temkinli adımlar atılması gereken bir dönemdesiniz. En çok maddi açıdan sizi sarsabilecek konular, anlaşmalar üzerinden yaşanacak pürüzler yaşanabilir. İlişkilerin getirdiği sorumluluklar duygusal dünyanızı etkileyecek.

Vatan Gazetesi

Güçlü ve sakin olmanızı gerektirecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Karşınızdakilerin vurdumduymaz tavırları sizi patlama noktasına getirse bile nerede duracağınızı bilmelisiniz.Eğer siz kendinizi bilirseniz kazançlı çıkarsınız.

Turk.net

Bir aile bireyinizle, ailenin öteki bireylerine bir sürpriz hazırlığı içindesiniz. Bugünlerde yapmayı kararlaştırdığınız bu sürpriz, bir şeyleri düzeltmeye yönelik gibi görünüyor. Herkesin çekingenlik gösterebileceği veya çok rahat davranabileceğidurumlar olabileceğini kavrayamıyor, boş yere sıkıntılar yaşıyorsunuz. Bu yüzden zaman, zaman yaşadığınız çekingenlik nedeniyle sizi ulaşılmaz bulanlar da var.
Para Durumu: Para konularında, parayı daha önemser davranışlara girmeniz yararlı olacak. Tasarruflarınızı bugünlerde karşılaşacağınız önerilere karşı korumaya almanız gerekebilir.
İş Yaşamı: Detayları yerinde değerlendirip çözmeniz, ilişkileri kolaylaştırıyor. Çok önemli görüşmelerde ciddi gelecek kararları alabilirsiniz. Çalışma ortamınızda doyumlar içinde görünüyorsunuz.
Aşk Yaşamı: Karşılıklı beslenen güvensizlikler açık tartışmaları gerektiriyor.Bugünleri ilişkinizde yeniden tanışmalar için değerlendirebilirsiniz. Eksik kalmış bazı şeylerin varlığı, günden güne kendini hissettiriyor
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bir konudaki baskılanmalar karşısında göstereceğiniz iradi tavırlar, sizi olumsuz etkilenmelerden kurtaracak.

Takvim Gazetesi

Hiçbir zaman ilgilenmediğiniz ve önemsemediğiniz konu hakkında tartışmalar çıkarabilirsiniz.

Güneş Gazetesi

Kararlarda ilk kişi olma eğilimi barındırıyorsunuz. Bu konuda ortak hareket etmeniz, muhtemel gelişmeleri olumlu bir hale getirebilir. İş yerinde uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.

Sabah Gazetesi

İşinizde yeni atılımlar yapmak için fazla aceleci davranıyorsunuz. Olayları gelecek zamana bırakmalısınız. Sabırlı yapınız sayesinde, iş yaşantınızdaki engeller ortadan kalkıyor. Kendinizi ispat etmeye çalışırken, daha dikkatli davranmalısınız.. İş yaşantınız sizi tatmin etmeyince başarı grafiğiniz düşüyor.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0134 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme