Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Günlük Yorum (09 Ocak 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar 9 Ocak (saat 06:11)- 2 Şubat (saat 04:47) arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Venüs etkisi genel olarak bir Boğa için gayet yararlı bir dönemdir. İşlerinizi organize etmenizde,  kişisel kararlarınızı ele almanızda,  çalışma hayatınızı düzenlemenizde, sağlığınızla alakalı konularla ilgilenmenizde yardımcıdır. Ciddiyet, disiplin ve sorumluluk aşılayıcıdır.  Venüs, bu dönemde burcunuzla uyumlu bir görünüm sergilediği için, bütün bu saydığımız konuları hale yola koymanızda kolaylaştırıcıdır. Kişi kendinden kuşkulanmadan, güvenle yapılacakları organize edebilir. Başarılı olmaya çalışır. İnsanların takdirini kazanmak ve güzellikleri onlarla paylaşmak arzusu bir hayli yoğundur. Disiplinli hareket edilir ve kurallara elden geldiğince uyulur. Maddi güven önemlidir. Yapılan işlerin tatmin edici olmasına çok fazla özen gösterilir. Şimdi beraberce ay içindeki görünümlerine bir bakalım. Bu dönemin etkilerini ve yaşanması muhtemel gelişmelerini daha iyi anlayalım.

 

 

Venüs-Oğlak burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 10, 13, 14, 17, 26 Ocak. 10 Ocak tarihinde, hem dış dünyada ilişkilerinizi güçlendirmeniz hem de bağlantılarda  bulunmanız  kolaylaşır. Hedeflerinize uygun ilerlemeniz mümkündür.  İş ortaklıklarında mali konular üzerinde veya projelerle ilgili görüşmeler söz konusu olabilir. 13 Ocak tarihinde özellikle mali konularda dikkatli olmakta yarar var. Fazla açılmayalım. Yenilik anlamındaki işlerin yerli yerine oturması için sabırlı olmamızda yarar var. Beklenmedik ertelenmeler veya gelişmeler söz konusu olabilir. Özel ilişkilerde sabırlı olmak gerekir.  17 Ocak tarihinde hem iş ortaklığı konularında hem özel ilişkinizle ilgili konularda gayet olumlu gelişmeler, girişimler söz konusu olacaktır. 26 Ocak tarihinde gerek iş hayatınız  gerekse başkalarıyla olan her türlü bağlantıda, geleceğe dönük düşünülmelidir. Öyle günü birlik faydalar sağlamak değil, köklü olanları tercih etmelisiniz.

 

Gönlümüzün arzu ettiği gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Belli bir hamle yapmak için zaman gerekli, gün geldiğinde hazır olmak için siz hazırlıklara şimdiden başlayabilirsiniz.Görüşmeler, randevular veya ilişkiler ön planda. Karşınızdakileri dikkatle dinleyebilir ve gereken cevapları uygun bir dille verebilirsiniz. Pazarlık konularında öfke gösterilerine yer yok. Gerçekçi kişilerle uzlaşmacı eğilimler ne istediğinizi almanıza yardım edecektir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Tüm dikkatiniz ortaklaşa para konularına yönelmiş durumda. Ödemelerinizi yeniden planladığınız bu dönem dengeli olmalısınız. Ortak harcamalar artarken, eşin para durumu sizi yeterince zorlayacaktır. Finansal açıdan güçlenmek istediğiniz bu günlerde riskli adımlar atmaktan kaçınmalısınız. Yanıltıcı etkilerle hatalı kararlar alınabilir.

Vatan Gazetesi

İşin ucunda ne kadar çok şey kazanabileceğinizi göstermeleri sizi heveslendirebilir. Bu sayede normalde çok heves etmemiş olsanız bile var gücünüzle sonuca ulaşmak için çalışacaksınız. Siz bu kadar motive olursanız işi daha kolay hale getirerek bitirebilirsiniz.

Turk.net

Yakın bir dostunuzun kişisel sorunlarında onu suçlu gördüğünüz için pek oralı olmuyor, adeta onu cezalandırıyorsunuz. Bazı dengeleri kuramıyorsunuz. Yaşadığınız ilişki sorunlarının çoğu bundan kaynaklanıyor. Bir ilişkiyi çok paye vererek başlatıyor, sonunda hüsrana uğruyorsunuz.
Para Durumu: Geçen sıkıntılı döneminizde aldığınız desteklerle, bugünleri daha salim bir kafayla geçirebiliyorsunuz. Bugünlerde maddi durumunuzda endişe duyulacak bir şey görünmüyor.
İş Yaşamı: Sizden daha yetkili birinin yanlış tespitlerine biraz kolay ortak oluyorsunuz. Çok yürekli ve atak görünüşünüz, iş ilişkilerinizde aranılan biri olduğunuz düşüncesi uyandırıyor.
Aşk Yaşamı: Duygusal olarak dengeli olacağınız bir gündesiniz. Harekete geçmekle , işleri oluruna bırakmak arasında güzel bir denge kurmayı başaracaksınız. İçinde bulunduğunuz ortamlarda neşeli davranacaksınız ve kendinizi iyimser hissedeceksiniz. Zevk alacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz. Aşk yaşamınızda olumlu bazı gelişmeler bekleyebilirsiniz ve duygularınız canlanıyor. Duygusal konularda girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz ve kendinizi iyimser hissedeceksiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Göremediğiniz bazı sorumluluklarınız var. Bunları bilinçli olarak göz ardı ettiğinizi düşünmeye başlayabilirler, dikkat etmelisiniz.

Takvim Gazetesi

Birikimlerinizi doğru yerlere harcamak konusunda başarılısınız. Riski en az düzeye düşürmeyi iyi biliyorsunuz. Kendinizegüveniniz muazzam.

Güneş Gazetesi

Partneriniz küçük nedenlerle problem yaratacak tavırlar içine girmeye hiç niyetli değil. Fakat siz ısrarla, yapıcı eleştirileri, suçlama gibi algılamaya devam ediyorsunuz. İş yaşamında zorlu bir dönem sizi bekliyor. Sarsılan itibarınızı yeniden kazanmak için çok çalışmanız gerekebilir.

Sabah Gazetesi

Kariyerinizle ilgili hedeflerinizien iyi ne şekilde saptayabilme becerisine sahip olacaksınız. Koşullarınızı doğru bir şekilde yönlendirmelisiniz. Ciddi ve sabırlı bir çalışma içine gireceksiniz. İlginç aşk gelişmeler sizi bekliyor. Seyahatlere ve tatiller sürprizleri de beraberinde getirecek. Evli olanlar eşleriyle iletişimlerinde daha özenli olmaları gerekiyor. Bazı olaylar kafanızda netleşecek.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0074 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme