Boğa Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Boğa Burcu Falı

Sevgili Boğalar,  Yengeç burcunda tüm gün boyunca etkili olacak Ay,  verimlilik, güvence ve sevgi duygusunun yüreğinizde çiçeklenmesi anlamındadır.  Boğalar bu enerji altında yakınlarına güvenmek, hayata sevgiyle tutunmak isterler. Etrafınızdaki insanlara elden geldiğince yardımcı olmaktan zevk alırsınız.

Saat 00:29 Ay-Neptün görünümü sayesinde  yakınlarınız ve  arkadaşlarınızla  olan irtibatınız olumlu yöndedir. Hoşgörülü düşünürsünüz.

Saat 07:59 Ay-Merkür görünümü, farklı yönlerinizi, fikirlerinizi kendinizden emin bir şekilde ifade edebilmeniz, herhangi bir konu üzerinde dikkatli bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmanız için gayet olumlu bir görünümdür.

Saat 10:07 Ay-Pluto karşıtlığı, eğitim, iş, yolculuk, iletişim ve  haberleşmede güvenliğinizi mutlaka düşününüz. İşlerinizi belli bir disiplin altında yapmanız ve karşınıza çıkabilecek engelleri hesaba katarak hareket etmenizi sağlar.

Saat 17:48 Ay-Mars olumlu görünüm etkisi altında, partneriniz veya bazı kişilerle ortaklaşa hareket etmenin faydası gayet büyüktür. Hem kendiniz hem de onlar adına yarar sağlayacak şekilde düşünülür ve konuşulursa,  hedefinize  kolayca ulaşmanız mümkündür.

Saat 19:54 Ay-Uranüs zorlu görünümü, keşif ve bilgilenme, duygusal ve fiziksel durumunuzla alakalı konularda etkilidir. Duygusal yönde gerginlik yaratabilir. Çünkü kişi kendini güvende hissetmek ister. Doğal olarak çevresinde gelişen olayları, insanları,  dünyayı duygusal anlamda değerlendirir. Bu değerlendirme biçimi aşırı olursa, zorlanmanıza neden olabilir.

Saat 22:20 Merkür-Pluto olumlu görünümünü gayet olumlu buluyorum. Hem aşk ilişkinizi hem iş hayatınızı hem de yeteneklerinizi  istediğiniz bir alanda ifade edebilirsiniz.  Siz geçici olan değil kalıcı olandan yanasınız. Eğer bir karar verilecekse bu konuda fikirlerinizi açıklamaktan çekinmeyin. İş-eğitim-ticari-yolculuk-yerleşim veya diğer konulardaki  tanıtım faaliyetlerinize önem veriniz. Bilginizi deneyimlerinizi ortaya koyarken kendinize güvenin. Siz dile getirmezseniz hiç kimse sizin ne kadar yetkin biri olduğunuzu anlayamaz.

Saat 22:34-22 Ağustos saat 23:49 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Gönlünüzden geçen tüm güzellikler sizinle olsun. Gönülden sevgilerimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Evinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren konulara başka bir bakış açısıyla yaklaşmanız olayların akışını değiştirebilir.

Duygularınızı paylaşabilirsiniz, ama herkesin söylediklerinizden hoşlanmasını beklemeyin.Açık ve dürüst olmanız nerede durduğunuzu anlamanızı sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Gelecek hafta içerisinde zaman zaman bazı alanlarda bulunduğumuz konumu, elimize geçen bilgiyi veya gittiğimiz ya da yönlendirildiğimiz yolu sorgulayabilir, inişte mi çıkışta mı olduğumuzu anlayamayabiliriz. Bu tür durumlarda, bu olayların birer test olabileceğini hatırlamalı, tepki vermek yerine gülüp geçmeli ve olaylar netleşene kadar beklemeliyiz. Ancak, hiçbir konuyu hafife almamamız gerekiyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Gereksiz tartışmalardan, söylenenlere karşı aşırı tepkiler vermekten kaçınmanız şart bugün. Sizinle aynı dilden konuşmayan, sizin kadar detaylı düşünmeden aklına geleni olduğu gibi çıkarıveren insanlar olabilir bugün çevrenizde.

Türk.net Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Son derece enerik olacağınız ve enerjinizi sonuna kadar kullanmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Olaylar karşısında ani tepkiler verebilirsiniz ve mizacınız gün içinde değişiklikler gösterecektir. Bugün yeni başlangıçlar yapabilirsiniz ancak aceleci yaklaşımlar size zarar getirecektir. Her şeye rağmen son derece enerjiksiniz ve bunu olumlu kullanırsanız sorunlarınızı çözeceksiniz.

Aşk yaşamı: Aşk hayatınızda bir hareketlenme olabilir ancak sizi huzursuz edecek bazı gelişmelerde yaşayabilirsiniz. Olaylara karşı ani tepkiler vermeniz ve içinizden geldiği gibi davranma arzunuz sevdiğiniz insanla küçük de olsa çeşitli sorunlar yaşamanızla sonuçlanabilir. Duygusal olarak güçlü olacaksınız ve duygularınız harekete geçirici etkiler oluşturacaktır.

İş yaşamı: İş yaşamınızda enerjinizi pozitif olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz yada yeni projelere adım atabilirsiniz. Fikirlerinizi rahatça ortaya koyabilecek ve karşınızdaki insanlara kabul ettirebileceksiniz. Parlak bazı fikirler düşünebilirsiniz. Bir süreden beri üzerinde konuştuğunuz ancak bir türlü gerçekleştiremediğiniz bir planınız yeniden gündeme gelebilir.

Para durumu: Maddi konularda rahat hareket edeceğiniz ve özel zevkleriniz için harcamalarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Karşınıza bazı yeni olanaklar çıkacaktır ancak acelecilik eğiliminiz yüzünden bu imkanları tam olarak kullanamayabilirsiniz. Para durumunuza ilişkin bir gelişme olabilir yada küçük bir para alabilirsiniz.

Dikkat: Sinirsel anlamda bir gerginlik yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı ani tepkilerde bulunmayın.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir gün olacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Elde ettiğiniz kazançlarla ilgili yeni ve olumlu gelişmeler gündeme gelecek.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

20 Ağustos 2014 19 Ağustos 2014 18 Ağustos 2014 17 Ağustos 2014

16 Ağustos 2014 15 Ağustos 2014 14 Ağustos 2014 13 Ağustos 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme