Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

MADDİ imkanlarınızı bir başkası için kullanmamaya çalışın bu ara. Fedakarlık yapmanın zamanı değil. Ağrıları da görmezden gelmeyin.

Milliyet Astroloji

Bugün daha pozitif bir bakış açısı içerisindesiniz. Aynı zamanda oldukça verimli bir gün geçirebilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Amaçsız bir gün geçirmemek adına her şeyi yapabilirsiniz. Hafta sonu olmasına rağmen kendinizi çalışıp üretmeye, yeni iş planları yapmaya ve yarım kalanlarını tamamlamaya verebilirsiniz. Bu durum ilişkinize gerginlik yaratmasın.

Elle Dergisi Astroloji

Kova burcundaki yeni ayla birlikte iş ve kariyerinizle ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir. İlişkileriniz, sevgiliniz veya eşiniz kariyer konusundaki hedeflerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmek üzere sizi daha fazla mücadeleye teşvik edebilir, bu yüksek enerjilerden yararlanmalısınız.

Hürriyet Astroloji

Duygusal bağlar kurabilir veya duygusal bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerin yanında yer almanız durumunda size olan sevgilerinin her zamankinden çok olacağını görebilirsiniz. Bir taraftan olumlu bir taraftan da ani tepki vermeye hazır ruh halinde olabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İkili ilişkilerde gergin, agresif tutumlardan uzak kalmayı başarabilirsek, romantizmin ve tutkuların hakim olduğu bir hafta sonundayız. Ancak, ani gelişmeler veya ani tepkiler ilişkilere zarar verebilir. Aşk hayatımızı veya maddi başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda ani kararlar almaktan çekinmeliyiz. Eski bağlantılar, geçmişle ilgili konular ön plana çıkabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren, beş gün boyunca, düşüncelerimiz zenginleşiyor, önemsediğimiz alanlarda ilerleme kaydetmemizi sağlayacak girişimlerimiz veya görüşmelerimiz olabilir. Alışılmadık işler, farklı yaklaşımlar veya özgün çalışmalar ya da özgün dokunuşlarımızı yansıtabileceğimiz konular ön plana çıkabilir. Farklı şeyler denemek isteyebiliriz. Yaratıcılığımız yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Radikal Gazetesi

Gün içinde ilişkilerinizde önemli görüşmeler yapabilir, sizi üzen veya yoran konuları partneriniz ve dostlarınızla daha rahat paylaşabilirsiniz. Genel sağlık ve motivasyon durumunuza özen göstermeniz gereken bugün, çalışma hayatınızda stresli konularla karşılaşabilirsiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar, 8 Şubat saat 16:39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, mesleki konular ve yakın çevremizde bulunanlarla alakalı ve iş girişimleri yönünde etkilidir. Yenilikler getirir, sorumluluk verir ve gelişim yolunda sizin de sıkı çalışmanız, işlerinize odaklanmanız, mesleki anlamda farklı bir yol izlemeniz, hazırlanması gereken belgeler, öz tanıtımlar gibi konularda da önem taşır. Bu yılki KovaYeniayının  nelere işaret olacağını, görünümlerini inceleyerek anlarız. Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ihtisas görmek, bilgilenmek, bazı kişilerden destek görmek, görüşmelerde bulunmak ve ilerisi adına yenilikçi adımlar atabilmek yönünde kuvvet verir. Yeteneklerinizi dış dünyaya ifade etmenizi sağlar. Gayet olumludur.

İkinci görünüm Ay-Uranüs arasında oluşur. Uzun zamandır planladığınız bir projeyi yürürlüğe koyma heyecanını işaret ettiği gibi, değişimde bulunma zamanının geldiğini gösteriyor. Dönüp bir daha bakmak, belki gözden kaçan bir şeyler vardır diye incelemek tabii ki yararlı olur. Ay-Mars arasındaki mücadeleci görünüm, aceleci davranmamak gerektiğini işaret ediyor. Rakipleriniz sizin önünüze geçmeye çalışabilirler. Ayrıca iş ve özel hayatınızda tepkisel davranmamak, bazı pürüzleri halletmek için, uzlaşıya açık olmak, duruma gerçekçi bakmak yararlıdır.

Not: 8 Şubat tarihinde Kova burcunda doğacak Yeniayın etkilerini aşağıdaki linkte izleyebilirsiniz.

Yeniayın sizler için olumlu yönde yeniliklere işaret olması dileğimle,

Hürriyet Aile Burçlar

Gergin ortamlarda dikkatli konuşmanızda fayda var. Bugünlerde, sanki herkes bazı şeyler başarmış, ama siz bir şey elde edememişsiniz hissine kapılabilirsiniz, ama bu sadece geçici bir his olacaktır. Haftanın ilerleyen günlerinde, kendinizi daha iyi hissettiğinizi görebilirsiniz.

Günün Atmosferi:Aklımız ve kalbimiz arasında kalabiliriz. Mantığımız başka bir şey söylerken duygusal açıdan farklı hareket edebiliriz. Kova burcunda meydana gelecek olan yeni Ay, teknolojik, uzayla bağlantılı, elektrik elektronikle veya bilişimle ilgili konularda yenilikleri destekliyor. Hümanist taraflarımızı ön plana çıkartıyor. Bahsi geçen alanlarda hayatlarımızda yeni başlangıçlar yapabilir, yeni teknolojik aletler alabilir, kullanmayı öğrenebilir, web sitesi, blog veya instagram adresi açmak v.b türünde girişimlerde bulunabiliriz. Orijinal yaklaşımlar geliştirerek hayranlık toplamak, yeni sosyal çevrelere girmek, daha fazla sosyalleşmek veya ihtiyaç sahiplerine yardım etmek türünde gelişmelere müsait 10 günlük süreçteyiz. Ancak, dün de yazdığım gibi, ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara karşı tedbirli olmamız, öfke kontrolü yapmamız, öfkeli veya saldırgan kişilerden uzak durmamız gereken beş günlük süreçteyiz aynı zamanda. Rekabet ortamları veya mücadele gerektiren durumlar söz konusu olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 8 Şubat 2016 Burç Yorumları


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0038 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme