Boğa Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Boğa Burcu FalıSevgili Boğalar saat 06:48  itibariyle burcunuz üzerinde oluşacak ilkdördün, toplum içinde  kendini öne sürmesi ve yenilikçi düşünmesi gereken bireyin, dış dünyadaki mücadelesinin işaretidir. Bir yandan sahip olduğu her şeyi korumak  ve inandığı şekilde yaşamak isteyen birey, diğer yandan başkalarıyla paylaşımda bulunmak ve sisteme ayak uydurmak mecburiyetindedir. Özellikle mesleki konularda geleceğe dönük, orijinal ve sıra dışı düşünmek zorundadır.

27 Ocak saat 16:59-20 Şubat saat 22:05  tarihleri arasında etkili olacak Venüs-Balık burcu geçişi genel olarak, ilişkilerde verici, ılımlı, şefkatli yaklaşımların göstergesidir. Güzel olan duygular, dostluklar, çalışma hayatımızda ve genel olarak arkadaşlık ilişkilerinde öne çıkar. Her ne kadar böyle, hoş duyguları, güzellikleri, aşkın saf ve temiz bir şekilde ele alınışını sağlasa da, 30 Ocak tarihindeki görünüm, bir ilişkinin uzun vadeli sürdürülmesinin önündeki engelleri işaret ediyor. Zaman olgusu kıymetli. İyi niyetle başlanan bir ilişki daha sonra karşı tarafın hayatındaki sıkıntıların, sorumlulukların çokluğu nedeniyle bitebilir. Devam eden ilişkinizde, sorunlar varsa bunlar bir yana atılsa da, bir müddet sonra öyle yürümeyeceği anlaşılabilir. Bilinçli olmak, gerçekleri göz ardı etmemek gerekiyor. Bu süreç, iş hayatımızda ılımlı, duyarlı, başkalarına yardım etmekten zevk alacağımız bir dönemin de göstergesidir. Sanatsal, mistik alanlara duyulan ilginin de göstergesi olacak. İş başvurusunda bulunacaklar mutlaka iyice durumu gözden geçiriniz. Çünkü Merkür geri hareket dönemindeyiz. Yanlış bir tercih, gözden kaçan bir ayrıntı veya sorunları umursamamak yanlış olur. 28 ve 30 Ocak tarihlerinde yapılacak işler, girişim ve görüşmelerde dikkatli hareket edelim. Karşımıza çıkan fırsatları onaylamadan önce üzerinde düşünelim.

Saat 23:11 Merkür-Kuzey düğüm görünümü ikinci kez gerçekleşecek. Dış dünyada, iş hayatında, günlük tüm alışverişlerimizde içimizden gelmese de, bir şeyler bizi gerginliğe sürüklese de, baskı altına alarak yorsa da, iletişime, paylaşıma önem vermemiz gerekiyor. Yolumuz hizmet etmeye, insanlara destek vermeye, işin gereği olan şartlara uymaya çağırıyor. Gelişim yolumuz bu olduğu için bireysel hareket etmekten ziyade bunlara önem vermemizde yarar var. Ne de olsa Merkür geri hareket dönemindeyiz.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Varsa eğer bir derdimiz, sıkıntımız şifa bulsun. Kalben sevgilerimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

En zarif uyarı ya da eleştiri bile, sönmeye yüz tutmuş bir ateşi orman yangınına çevirebilir.

Dolayısıyla, kelimelerimizi dikkatli kullanmamız gereken bir gündeyiz. Tüm burçlar için gün geneli: Güne biraz gergin veya stresli başlıyoruz. İlişkilerimizi doğru yönetmemizde ve dikkatli cümleler kurmamızda fayda var. Öğle saatleriyse, olumlu görüşmeler, akıcı veya memnun edici işler açısından uygun görünüyor. Akşam saatlerinde Merkür'ün olumsuz açıları fikir çatışmalarını veya yanlış anlaşılmaları tetikleyebilir, ama geceye doğru yine güzel etkiler altındayız ve yatmadan önce huzuru yakalayabiliriz. Günün önemli gezegen hareketlerinden biri de, Venüs' ün burç değiştirerek Balık burcuna geçecek olması. Venüs Balık'ta(21 Şubat'a kadar) bizi daha duygusal, şefkatli yapar. Daha affedici veya ilişkilerimizde daha hayalci olabiliriz. Bu hayalcilik etkisi, sanatsal konularda veya yaratıcılık gerektiren işlerde yüksek performanslar ortaya konmasını sağlayabilir veya kadınlarla ilgili konuları ön plana taşıyabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Türk.net Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Beklentilerinizin gerçekleşmesi anlamında olumlu adımlar atabileceksiniz. Beklediğiniz bazı haberleri bugün alabilirsiniz yada sizin için ilginç iletişimler söz konusu olabilir. Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz. İçinizden geldiği gibi davranmak eğilimine girebilirsiniz. Düşüncelerinizi ve planlarınızı kendinize saklamak eğilimindesiniz. Enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Sorunlarınıza kısa sürelide olsa çeşitli çözümler geliştirmek için fırsatlar yakalayacaksınız.

Aşk yaşamı: Duygusal olarak bir heyecan yaşayabilirsiniz ve bu çok hoşunuza gidecektir. Duygusal durumunuz dengeli olacaktır ve hoşunuza gidecek ortamlarda bulunabilirsiniz. Kişisel zevklerinizle ilgilenebilir ve hoşunuza gidecek ortamlara girebilirsiniz. Aşk hayatınıza ilişkin olumlu gelişmeler olacaktır ,sevdiğiniz kişiyle birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Değişik ortamlara girme ve yeni insanlarla tanışma şansınız var. Duygusal konularda kendinizi rahat hissetmeniz tüm yaşamınızı olumlu olarak etkileyecektir.

İş yaşamı: Zihniniz oldukça iyi çalışacaktır ve duygularınız sizi olumlu anlamda etkileyecek. Bir süredir devam eden bir sorununuzu bugün zorlanmadan çözebilirsiniz.Her zamankinden çok çalışabilirsiniz. Yeni bir proje üzerine çalışmalar yoğunlaşabilir. İş yaşamında ilginizi çekecek yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizle diyaloglarınız gelişmeye başlıyor ve ikili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var.Bir çok iletişim içine girebilir ve çeşitli haberler alabilirsiniz. İş yaşamınızda olumlu kararlar alabileceksiniz.

Para durumu: Maddi konularda kendinizi oldukça rahat hissedeceğiniz ve rahatlıkla para harcayabileceğiniz bir gündesiniz. Maddi bir sorununuzdan bugün kurtulabilirsiniz.

Dikkat: Bugün duygusal konularda oldukça şanslı olacaksınız ve bu anlamda her türlü girişimde bulunabilirsiniz.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Bugün hayal gücünüzü kullanmak için gerekli donelere sahipsiniz İş ilişkilerinizde alıngan davranışlar sergilediğiniz zaman, enerjikaybına neden oluyorsunuz. Sistemli tavırlarınız, başarınızın temel öğelerinden biri. Bugün detaylar önem kazanacak fakat sinirsel gerilimlerden uzak kalmalısınız

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

26 Ocak 2015 25 Ocak 2015 24 Ocak 2015 23 Ocak 2015

22 Ocak 2015 21 Ocak 2015 20 Ocak 2015 19 Ocak 2015

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme