Boğa Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Boğa Burcu Falı

Sevgili Boğalar saat 02:45 itibariyle Ay-Neptün olumlu görünümüyle Salı günümüz başlıyor. Bu enerji, sağlam ve tutarlı kişilerle ilişki kurmaya olan meylinizi güçlendirir. Hem kendinize hem de dost bildiğiniz insanlara olan ilginizin işaretçisidir. Uzun vadeli hedefler belirlemenizi sağlayan bu enerji, hayatınızı ve içinde bulunduğunuz durumu aklı başında değerlendirmenizde size yardımcıdır. Ummadığınız kişilerden destek görmenizi sağlayabilir.

Saat 14:55 Ay-Pluto kavuşumu, sorumluluklarının farkında, tutarlı ve sağlam olana yönelen sizler için bu enerji gayet olumlu. Elinizdekilerin kıymetini bildiğiniz için, hem sorumluluklarınızla başa çıkabilir hem de arzu ettiğiniz şekilde ilerleyebilirsiniz.

Saat 16:25 Ay-Uranüs görünümü, ciddi ve tutarlı düşünmek isteyen bireyin, kimi zaman kendini baskı altında hissetmesine, bu yüzden de gerçeklerden kaçmasına sebep olabilir. Kimse bilmez ama o yüreğinin derinliklerinde bazı durumlara isyan etmektedir. Hatta birçok şeyi yapmak istediği halde yapamadığının farkında olduğu için gerilim duyabilir.

Saat 23:11 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm gösteriyor ki bilgimiz, tecrübemiz doğrultusunda duruma bakarken, iş çevremiz ve günlük hayattaki ilişkilerimizde de dikkatli olmayı bilmeliyiz.

Her şey gönlünüze göre gerçekleşsin. Huzurlu bir gün dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Sağılığınızı, refah ve huzurunuzu ya da işinizi ilgilendiren konularda bazı başlıklar dikkat gerektiriyor olabilir.

İhmal etmemekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Malum bir süredir çoğumuz kendi hayatlarımızda oldukça zorlu zamanlar yaşadık, gergin hissettik veya gerilimli ortamlar ya da zorlu olaylar nedeniyle pek çok konuda toleransımızı yitirdik. Bu durum çoğumuz için geçerli olduğundan, şikayet, eleştiri, tavsiye ya da yorumların asıl niyeti ya da şiddeti ne olursa olsun diğer tarafı üzme ihtimali yüksek olabilir. Dolayısıyla, bazı cümleler kurarken kelimeleri dikkatli seçmek ve karşı tarafın yanlış anlamasını engellemek gerekiyor. Tabii mümkünse!!! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Yayıncılık ve medyaya dair işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Ancak sıkı çalışarak işlerin üstesinden geleceksiniz. Gün içinde ilginç insanlarla tanışabilir, ufkunuzu genişletecek sohbetler yapabilirsiniz. Uzun seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz. Ancak işe dair sorumluklarınız yüzünden planlarınızı ertelemek durumunda kalacaksınız.

Türk.net Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Genel olarak oldukça enerjiksiniz ancak bu enerjinizi olumlu olarak kullanamayabilirsiniz. Olaylar karşısında ani çıkışlarınız ve sert tepkilerini olabilir. İkili ilişkilerinizde bazı gerilimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz ve çevrenizdeki insanlara karşı kırıcı olabilirsiniz. Karşınıza çıkacak yeni alternatifleri değerlendirmekte yanlışlar yapabilirsiniz. Yeni girişimleriçin uygun bir günde değilsiniz.

Aşk yaşamı: Aşk hayatınızda bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz.Duygularınızı kontrol etmeniz zorlaşıyor ve duygusal kararlar alma tehlikeniz var. Sevdiğiniz kişiyle aranızda küçük bazı sorunlar gündeme gelebilir ve fikir anlaşmazlıkları yaşayabilirsiniz. Özellikle küçük sorunları her ikinizde büyütebilirsiniz ve bu tutumunuz gerginlikler yaşamanıza yol açacaktır. Duygusal konularda yeni bir karar almak ve girişimde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız.

İş yaşamı: İş yaşamınızda çok büyük olmasa da bazı problemlerle karşılaşacaksınız. Bazı anlaşmalar yapabilirsiniz ancak bu konuda temkinli olmanız gerekecektir. Gizli yada açık bazı düşmanlıklar görebilme tehlikeniz olacaktır. Detaylara dikkat etmelisiniz ve yeni başlangıçlar yapmak yerine elinizdeki işleri takip etmelisiniz. Ortaklaşa çalışmlar yapmaya eğilimli olacaksınız ve bu anlamda yeni bazı kararlar alabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda yeni kararlar almak için uygun bir günde değilsiniz.

Para durumu: Maddi konularda daha çok bütçenizi dengelemeyi tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Yeni masraflardan kaçınırken elinizdeki kaynakları da iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.

Dikkat: İkili ilişkilerinizde yanlış anlamalar gereksiz gerginlikler olabilir. Kendinizi gergin hissedebilir ve çevrenizdeki kişilerle tartışabilirsiniz.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Bugün, bulunduğunuz ortamlara güvensizlik duygusu içinde yaklaşabilirsiniz. Ay'ın bulunduğu konum, düşüncelerinizi olumsuz etkileyebilir. Bilinçaltınızda geçmiş deneyimlerinden kaynaklanan korkular varve hata yapmaktan çekiniyorsunuz. Özellikle yaşamınızı kolaylaştırmanın yollarını araştırıyorsunuz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

24 Kasım 2014 23 Kasım 2014 22 Kasım 2014 21 Kasım 2014

20 Kasım 2014 19 Kasım 2014 18 Kasım 2014 17 Kasım 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme