Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Fiziksel güç gerektiren işler yapabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için pratik çözümler bulabilirsiniz. Seyahate çıkabilirsiniz bu aralar.

Milliyet Astroloji

Bugün başkalarına yardımcı olmak, grup işleri içerisinde olmak söz konusu. Ancak gelecek beklentilerinizde daha pozitif olmaya gayret edin.

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar saat 01:37 Jüpiter-Kuzey düğüm görünümü, hem özel hem de sosyal hayatla olan bağlantınızı kuvvetlendiriyor. Aşkta seçicilik, çocuklarla alakalı konularda sorumluluk duygusu, yaşamı kucaklamada bilinçli tercihlerde bulunabilirsiniz. Yeteneklerini kullanmak yerine, kaderi suçlamak. Hayır, bu çare değil. Bilakis gerçekçi olmalısınız. Gelişimin yolu budur. Hayal etmek, başarının yarısıdır derler ya, işte sizin de başarınız, gerçek manada ne istediğinizi bilmek ve ona göre hayatınızı restore etmekle mümkündür. Yaradanın bir planı var elbet. Ona ne şüphe. Ancak tedbir, özgür irade, bilinçli seçim, farkındalık gibi olgular da insana sunulmuş armağandır. Biz bu armağanın kıymetini bilerek tercihlerimizi yapmalıyız.  Zaman alan hiçbir yararı olmayan uğraşılar yerine, size faydalı olacak, gelişiminizde destek verecek gruplar içinde yer alabilir, dostluklar kurabilirsiniz.

Saat 05:30 itibariyle Ayın yumuşacık sevgi dolu Balık burcundaki ışığı, hoşgörü ve barış, güzellik ve dostluk gibi kıymetli olguları vurguluyor. Yüreğimizin içindeki çocuğu uyandırıyor.  İnsan böyle bir enerji altında hem kendini rahatlatmaktan yana  hem de hayata olan inancını pekiştirmekten yanadır. Dostluklar, güzellikler, huzur ve uyum duygusu içinde geçirilen bir gün nasıl da dinlendirir, huzurlandırır insanı.

Saat 13:06 Ay-Güneş ve saat 22:58 sonrası etkili olacak Ay-Venüs görünümü, ılımlı ve sevgi dolu insanlarla temasın ve size güven veren çevre ilişkilerinin işaretçisidir. İç dünyanızda huzurun ve dengenin, dışarısıyla uyumlu olması, yaptığınız her şeyden zevk almanızı  sağlar.

Keyifli bir  Cumartesi  günü geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Aile Burçlar

Sevdiklerinizle ve ailenizle daha sık vakit geçirmeli ve bağınızı güçlendirmelisiniz. Belki de daha önce yapmadığınız şeyleri deneyebilirsiniz. Başkalarının gündemlerine de dikkat kesilmeli ve aklınızdaki fikirleri paylaşmalısınız. Aşk hayatınız destekleniyor.

Günün Atmosferi:Dün yazdığım gibi, gece saatleri kimimiz için zorlayıcı geçmiş olabilir. Öncelik verdiğimiz bazı işler yolunda gitmeyebilir. Yarım kalan işler, taahhüt edilenlerin yerine getirilmemesi, hayalci yaklaşımlar bizi gerçeklerle baş başa bırakabilir. Diğer yandan Jüpiter’in destekleyici konumu popülaritemizi artırabilir. Potansiyelimizi tam anlamıyla ortaya koyarak diğerlerinden ayrışabiliriz. Hatta bazılarımız kariyerlerinde yükselme, gücü ele geçirme veya servet artışı türünde bazı olumlu gelişmeler yaşayabilir. Bugünlerde yapacağımız tatiller, ziyaretler iz bırakan türden olabilir. Gerek internet gerek sosyal medya üzerinden sosyalleşmek bulunduğumuz çevrelerde yaratıcılığımızı ortaya koymamızda fayda sağlayacaktır. Akşam saatleri gerginliklere açığız. Fikir ayrılıkları, tersleşmeler, polemikler günü olumsuz etkileyebilir. Kelimelerimizi özenle seçmemizde yarar var. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - 26.06.2016 Pazar - Hürriyet Aile

Vatan Gazetesi

Bir arkadaşınızla aranızda yaşanmış eski bir sorunun gündeme gelip, aranızda ufak sürtüşmelere neden olması mümkün bugün. Artık sorunu bir şekilde çözmek niyetindeyseniz yeni yaralar açmadan iletişim kurmaya gayret edin.

Radikal Gazetesi

Gün içinde ikili ilişkilerinizde inatlaşma, güven problemleri ve güç mücadeleleri yerine herkesin kendine ait bireysel sınırlarına özen göstererek, siz de kendinize ait sınırları çizmeli ancak bunu saygı ve sevgiyle ifade etmeyi tercih etmelisiniz. Olumlu haberler alabileceğiniz, keyifli ortamlarda yer alabileceğiniz bir gündesiniz.

HABERTÜRK Gazetesi

Diplomatik gücünüzü önemli işlerinizde son derece etkili bir şekilde ortaya koyacaksınız. Hayata aşkla, sanatla ve keyifle bakacağınız bir gün olabilir. Hayatınızdaki dostlarınız özel ilişkilerinizi de yüceltiyor. Kurduğunuz sağ- lam dostluklar hayatınıza renk katıyor. 25 HAZİRAN 2016 BOĞA BURCU YORUMUSosyal çevrenizde size ilham veren insanlarla bir araya gelebilir, hiç anlaşacağınızı düşünmediğiniz insanlardan oldukça keyif alabilirsiniz. Bugün, iletişiminizle çevrenizi etkileyeceksiniz.24 HAZİRAN 2016 BOĞA BURCU YORUMUSatış, pazarlama ve ticarete yönelik konularda kafanız iyi çalışacak. İstediğiniz şartları elde edebilir, toplantılara dayalı işlerinizde bakış açınızı rahatlıkla kabul ettirebilirsiniz.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.003 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme