Boğa Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Boğa Burcu Falı

Sevgili Boğalar Perşembe gününe, saat 05:59 Ay-Yengeç  burcu etkinliği altında uyanıyoruz. Gönlünüzdeki özel duygularınızla, sevdiklerinizi sarıp sarmalamaktan zevk alırsınız. İlişkinizle alakalı mevzularda halledilmesi gereken bir probleminiz varsa, bu enerji altında çözüme kavuşturmanız kolay olabilir.

Saat 14:09 Venüs-Neptün olumlu görünümü, çevremizle birebir ilişkilerimizde duyguların öne çıkmasını sağlıyor. Kardeşlerimizi, komşularımızı, her gün rastlaştığımız insanları, yakın akrabalarımızı, arkadaşlarımızı  kucaklıyoruz. Hayallerimizi gerçekleştirme, ideallerimize uygun bir yaşam kurabilme  arzumuz bugün ön planda. Hayatın karmaşık ve zorlu yanlarından ziyade, huzur ve güven verene yöneleceğiz.

Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında eviniz ve ailenizle alakalı konular öncelikli hale gelir. Eldekini korumak lazım diye düşünebilirsiniz. Sevdiklerinize karşı gayet hassas davranırsınız.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu kendinizi eviniz sınırları içinde geliştirme, önem verdiğiniz meseleler üzerinde düşünme yönünde olumlu bir tesirdir. Önemli biri olduğunuzu insanların bilmesini, takdir etmesini beklersiniz. Gururunuzu inciten ailevi veya kişisel durumlar varsa, bunları bakış açınıza göre değerlendirirsiniz. Yüceltilmek ve anlaşılmak arzunuz bir hayli ön plandadır. Ancak bir önemli tarafı, bunu başkalarından beklemenizdir. İşte bu noktada ayarı bilmek gerekiyor. Çünkü başkaları farklı düşünüyor olabilir. Bu kavuşum finansal işbirliği, yatırım, başkalarıyla ilgili parasal konular üzerinde düşünmenizi sağlar. Eğer problemler varsa, bunları aşarak rahatlamak istersiniz. Ev borcu, kira artışı, ödemeler, satın alma gib,  ailenizi ilgilendiren meseleler bu kavuşumun etkisi altında gözden geçirilir. Ev içinde ailenizle bir araya gelmek, seyahat, çocuklar, yazlığa gitmek gibi planlar yapılabilir.

Gönlünüzden geçen her ne varsa, olumlu şekilde sizi güçlendirsin. Kalben sevgilerimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Herşeyi basit tutmanız, daha uygun iş birlikleri kurmanıza veya ilişkilere girmenize yardım edebilir.

Yaratıcı olmanız durumunda ilerlemeniz kolaylaşacaktır. Ufukta aşk var. Pozitif düşünen, zira gelişmeler pozitif olacak. Tüm burçlar için gün geneli: Dün de belirttiğim gibi, gezegenler önümüzdeki iki üç hafta boyunca rüzgarı arkamıza alıp gideceğimiz yere varmamıza(ya da belli amaçlarımıza ulaşmamıza) yardım ediyor. Ancak, bu durum yolumuzun üzerinde bizi bekleyen engeller ya da bizzat bizi engellemeye çalışan kişiler olmayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin, ilk olarak bugün ve yarın, bu tür kişiler karşımıza çıkabilir. Bu kişileri yok saymak yerine, politik davranarak ilerlememiz daha doğru olacaktır. Herşeyin olumlu ilerleyebileceği bir haftada olduğumuzu unutmayıp, ani tepkilerden kaçınmamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Yakın çevrenizle olan iletişiminiz açısından hareketlilik yaşayabilirsiniz. Komşularınız, çalışma arkadaşlarınız gibi her gün karşılaştığınız kişilere karşı daha ilgili olabilirsiniz. Bol bol sohbet ve havadis paylaşımları gözüküyor. Gün içinde eğitime ve yazmaya dair işlerinizde oldukça üretkensiniz. İçgüdülerinize güvenebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Duyacağınız beklenmedik bir haber bugün keyfinizi kaçırmaya yetebilir. Anlayıp dinlemeden verilen cevaplara, ölçüsüz tepkilere gerek yok. Oturup konuşmaya birbirinizi anlamaya ve yapılacakları planlamaya ihtiyacınız var.

Türk.net Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Bugünlerde ailenize yoğunlaşmak istiyorsunuz. Son günlerde bir arada geçen zamanlar yetersiz gelmiş gibi görünüyor. Problemli bir aşk ilişkisinde arabulucu rolü oynamanız istenebilir. Siz hiç birinin davranışını onaylamıyor gibi duruyorsunuz. Bir kırgınlık yaratmadan olumlu sonuçlandırmanın yollarını arayacaksınız. Bu, kısa vadeli bir çözümsüzlük gibi görünmüyor.

Aşk Yaşamı: Değişiyorsunuz, ama kendinizdeki değişiklikleri yadsıyarak yapıcı olamayacaksınız. Duyguları tekrar, tekrar dile getirmeniz ve bağlılığınızı kanıtlama çabalarına girişmeniz yararlı olabilir.

İş Yaşamı: Birkaç gün içinde yeni açılımlar söz konusu. Yerinde ve yetkin etütler, ihtiyacınız olan cesareti kazandırabilir. Yeni açılımlara tereddütlü adımlarla ulaşamayacaksınız.

Para Durumu: Geleceğinize yatırdığınızı düşündüğünüz yüksek miktardaki para, bugünkü koşullar içinde başka kanallara gerekebilir, acele etmeyin. Yüklü harcamaları dondurma yoluna gidebilirsiniz.

Dikkat: Bir konuyla ilgili müdahalede göstereceğiniz gecikme, çok önemsediğiniz ilişkilerinizde güvensizliklere yol açabilir.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Kısa yolculuklarla ilgili düşünceleriniz var. Seyahatler konusunda başarılı bir iletişim örneği çiziyorsunuz. Çevrenize karşı son derece özverili davrandığınız bir gerçek. Anlaşılmıyor olmak; sizi ilgilendirmemeli. Sizi sorumluluk konusunda üzerinize düşen görevleri yerine getirebiliyorsunuz… Yalnızlık duygusu bazen sizi derinleştiriyor.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

23 Temmuz 2014 22 Temmuz 2014 21 Temmuz 2014 20 Temmuz 2014

19 Temmuz 2014 18 Temmuz 2014 17 Temmuz 2014 16 Temmuz 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme