Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Kartınız Yükselme... Aktivitelerde bulunmak istiyor ve keyifli vakit geçiriyorsunuz. Sorunlarınızı paylaşmak istemiyorsunuz.

Milliyet Astroloji

Bugün iş hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumluluklarınızda artış olabilir. Bazı işlerinizde sizden daha yetkin kişilerden destek alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde çatışmalar gündeme gelebilir. Duygusal anlamda yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinize daha gerçekçi bakmanız gereken bir günde olabilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Bugün işleri yöneten, idare eden, organizasyonu sağlayan kişi olma ihtimaliniz yüksek olacak. Aklınızı ve pratik bakış açınızı mesleki konulara, iş ilişkilerinize yansıtmakla kazanç elde edeceksiniz. Değerlendirin bu etkileri.

Radikal Gazetesi

Bugün saat 20:38’de İkizler burcunda gerçekleşen ve etkisini 3 gün önce ve sonra hissettirecek yeni ay ile birlikte, özellikle 29 Mayıs gününden itibaren finansal konularda rahatlama yaşayacak, iş hayatınızda yeni teklif ve fırsatlara açık olacaksınız. Gün içinde Venüs ve Merkür burç değiştirme aşamasında olduğu için, varolan şartları zorlamamak ve olası bir problem yaşasınız bile ertesi gün itibariyle çözümleneceğini bilerek hareket etmeniz faydalı olacaktır. Bu problem özellikle ilişkilerde laf taşınması, iletişim konusunda problem yaşamanız ve para konusunda sorunlarla karşılaşmanız şeklinde şekillenebilir.

Hürriyet Aile Burçlar

Sezgilerinize kulak vermeniz durumunda doğru kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızı veya ön plana çıkan bazı işlerinizi ilgilendiren seyahatlerin olumlu geri dönüşleri olabilir. Yanıltıcı veya sözlerinin arkasında duramayacak kişilere dikkat edin.

Günün Atmosferi:Gün boyu keyif alacağımız aktivitelere, entellektüel konulara ve fikir alışverişlerine ağırlık vereceğimiz, kendimizi geliştirmek, farklı şeyler denemek isteyeceğimiz, özgürlük isteğimizin arttığı, hayata daha pozitif baktığımız bir gündeyiz. Gün içerisinde, önemli görüşmelerimiz veya özel hayatımızı ilgilendiren ilişkiler açısından olumlu etkiler altındayız ve hareketliyiz. Ancak, gece saatlerine doğru ilişkilerde uyuşmazlıklar ve fikir ayrılıkları söz konusu olabilir, dikkatli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 27 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumları

Elle Dergisi Astroloji

Mars bugünden itibaren karşıt burcunuz Akrep'e dönüyor ve 29 Haziran'a kadar Mars retrosu Akrep burcunda devam edecek. Bu süreçte ikili ilişkileriniz, birlikteliğiniz veya evliliğinizle ilgili geçmiş konular, geçmiş hesaplaşmalar, ilişkinizin kendinize bile açmaktan korktuğunuz mahrem ve gizli yanlarıyla yüzleşmeye hazır olmalısınız. İlişkilerde ne şekilde hareket ettiğiniz, insiyatif aldığınız, aksiyona geçtiğiniz de üzerinde durup düşüneceğiniz konular olabilir.

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar 27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Mars-Akrep burcuna gerileyecek. Tutkuları iki misli yoğunlaştırır. İlişki hakkında derinden derine düşünülür. Özellikle Şubat ayından bu yana problemleri olan çiftler şimdi çözüm yolu bulmak için oturup konuşabilirler, halledebilirler. Çünkü bu sorun epeydir devam ettiği için, gerileme hareketinde farklı bir çıkış yolu bulmanız mümkündür.   Bu süreçte YENİ bir problem yaşanırsa, lütfen sakin olunuz. Çünkü tartışmak, birbirinize girişmek problemin daha fazla büyümesine yol açar. Geri hareket döneminde çiftler dürüstçe yüzleşmede bulunmalı. Ben haklıyım diye diretmek yerine,  benim de şöyle yanlışlarım var, senin de böyle diyerek çözüme odaklı hareket ederseniz, problemi aşabilirsiniz.

Geri hareket süresince, bir ilişkide, isteklerimizi kabul ettirmek için,  bir takım oyunlara girişmek yanlış olur. Eğer bir ilişki, taraflarca alışkanlık, bağımlılık, saplantılı bir hale dönüşmüşse, geri hareket döneminde ayrılmak, tekrar bir araya gelmek gibi kararlar yanlış olur.  Bu süreçte başlayan bir ilişki veya iş ortaklığında sözleşme yapmak, imza atmak yerine Haziran sonuna kadar beklemede kalmak yararlıdır. Daha önce kurulmuş bir ortaklık veya başlanmış bir ilişkiniz varsa, birbirinizin hedeflerini, beklentilerinizi önemseyiniz. Bunlar size uyar mı, sonradan bir sorun çıkarır mı diye düşününüz.

Bu sürecin sizler için hem geçmiş hem de yarınlarımız adına doğru tespitlerde bulunmamızda destekleyici olması dileğimle,

Not: Haziran aylık yorum videolarımız alttaki linktedir. Gönülden sevgilerimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Mars’ın ilişkiler alanınıza kaymasıyla beraber, özel hayatınızda sorunlara açık olacaksınız. Haziran sonuna kadar tamamlanmamış girişimleriniz özel hayatınızda karşınıza gelebilir.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0077 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme