Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Çocuğu

Onun ruhuna giden yol sevgi, şefkat ve güzellikten geçer. Boğa bebekleri genelde her şeyden memnun olan bir yaratılışa sahiptirler. Mutlu ve gülen ifadeleri ile herkese, kendilerini sevdirirler. Bebekliğinden itibaren dikkat çekici derecede kendilerinden emindirler. Bebeklere özgü olmayan sabırları vardır. Bu tutumları çoğu zaman anne-babaların şaşırmasına yol açabilir; çünkü onlar, karınlarının doyurulmasını sessizce bekler ya da gecenin bir vakti ellerinden geldiğince ağlamadan durup büyüklerinin kendileriyle ilgilenmesini beklerler. Beklediği ilgiyi göremezlerse avaz avaz bağırmaya başlarlar. Boğa çocuğu, cömert porsiyonlarla yemek isterler.

Büyümeye başladıklarında sevecen, cana yakın, kucaklanmaktan, sevilip okşanmaktan, öpülmekten çok hoşlanan afacanlar haline gelirler. Çok fazla sevgi ve ilgi beklerler. Eğer istediği ilgi ve sevgiyi buluyorsa ebeveynlerine hiçbir sorun çıkarmazlar. Boğa çocukları tensel temastan çok hoşlanır. Fiziksel dokunuşlarla onu ne kadar çok sevdiğinizi görmeye ihtiyaçları vardır.

İlerleyen çağlarda sahiplenme istekleri su yüzüne çıkmaya başlar. Kendilerine ait olan eşyaların farkına varınca bunları paylaşma güçlüğü çekebilirler. Özellikle kendine ve ailesine ait eşyaları paylaşmaktan hoşlanmayabilirler. Genellikle çalışmaktan, okula gitmekten hoşlanmayan bu çocukları ikna etmek için güzel, renkli resimlerden, objelerden yararlanılabilir. Güzelliklere düşkün olan bu çocuklar yavaş yavaş okumaya ve çalışmaya alışacaklardır. Okula alıştıktan sonra ise birinciliği bırakmazlar. Disiplinli olan Boğalar'a ebeveynlerin "ders çalış" ikazında bulunmasına hiç gerek kalmaz.

Boğa çocukları için para kavramı çabuk gelişir. Verilen harçlığı disiplinli bir şekilde harcamayı daha okula başlamadan kavrayabilir. Paranın kumbarada artması onu rahatlatır ve heyecanlandırır. Biriktirdiği paranın, istediği pahalı oyuncağa kavuşmanın en emin yolu olduğunu bilir. Boğa çocuklarını pahalı ve etkileyici hediyelerle mutlu etmek kolaydır.

Boğa insanları akrabalarına sıkı sıkıya bağlıdırlar. Kız kardeş veya erkek kardeşlerle arası iyidir ama çoğu zaman katı bir tutum sergilerler. Bu durum zaman zaman sorunlar çıkartıp kopukluklarına yol açabilir; aslında söylemek istediğini bir türlü söylemediği için tatsızlıklar olur. Ailenin büyükleriyle de cana yakın tavırlarıyla iyi bir iletişim kurar. Aile kurumunun onun hayatındaki yeri yadsınamayacak kadar önemlidir.

Boğa burcu bebekleri son derce inatçıdırlar ama bu bebekleri yetiştirmek son derece zevklidir.

Güçlü ve sağlıklıdırlar. Çabuk kırılmazlar ve gücenmezler. Saldırganlık gibi huyları yoktur. Kendi kendine oynamayı severler. Çok üzerine gidildiğinde kavgacı olur. Müziğe karşı yeteneklidir.

Bu çocuklar genelde okul hayatında başarılı ve düzenli olurlar. Ev işlerine de yardımcı olmayı severler.

Sevilmekten ve öpülmekten çok keyif alırlar. Rahat oldukları ortamdan ayrılmak istemezler. Hafızaları kuvvetlidir. Büyüdükçe daha sakin bir yapıya bürünürler. Duygusal çocuklardır.

Bu çocuklar adım adım ve uygulamalı öğrenirler. Alıştıkları ve onlara kendilerini iyi hissettiren alışkanlıkların zor vazgeçerler. Yeniliklere hemen adapte olamazlar. Öğrenmeye meraklıdırlar.

Yardıma ihtiyaç duydukları anda, yardım istemek yerine araştırarak konuyu çözmeye çalışırlar.

Birçok boğa burcu çocuğu müziğe ve güzel sese sahiptir. Okulda öğrendikleri şarkıları okul dışında da söylemekten keyif alırlar. Müzik eşliğinde dans eder ve şarkıyı mırıldanırlar.

Serin kanlı çocuklardır. Çoğu zaman sakin, huzurlu ve sevimlidirler.

Genelde kendi kendilerine oynarlar. Bir köşede sessizce oturup bir kitabın resimlerine bakarlar. Yaşıtları gibi sürekli ağlamazlar. Fakat bir boğa burcu bebeğinin rahatını bozarsanız çok yüksek bir sesle ağladığını görürsünüz.

Boğa burcu çocukları dışardan müdahaleden hiç hoşlanmazlar, kendi hallerine bırakılmak isterler. Eğer baskı uygularsanız kişiliklerinin zedelenmesine neden olabilirsiniz. Küçük yaştaki boğalar yabancılardan pek hoşlanmazlar ve evleri dışındaki yerlerde rahat edemezler. Boğa burcu çocukları kuralları sever ve asla kuralları çiğnemez. Yetişkin boğalar için de geçerlidir bu durum.

Boğa Burcu Çocuklarına Nasıl Davranılır?

Boğa burcu çocukları genelde sakin ve kurallara uyan çocuklardır. Fakat bazı boğa burcu çocukları tam tersine çok uyumsuz ve kaba ruhlu çocuklardır. Bu çocukları değiştirmeye çalıştırmamalısınız, çünkü karakterleri esnek değildir ve değişime açık değildir. Bunun yerine sabırlı olup şefkatle yaklaşmayı denemelisiniz.

Boğa burcu çocukları genelde yaramaz değildir fakat aksi ve sakardır. Aksi ve sakar olan boğa burcu çocukları, zarar verdikleri bir obje için herhangi bir üzüntü ya da pişmanlık duymazlar. Bu nedenle ona, kırdığı ya da zarar verdiği bir obje için bir bedel ödetmelisiniz. Mesela, bir bardak kırdığında evde bir iş yaparak bunun bedelini ödemelidir.

Boğa burcu insanları zevk ve sefayı çok sevdiği için, boğa burcu çocuklarına küçük yaştan itibaren manevi değerler öğretilmelidir ki büyüdüğünde zevk ve sefa peşinde ömür tüketmesin.

Boğa burcu çocuklarına sevginizle her istediğinizi yaptırmanız mümkündür. Bu çocukları cezalandırmak ya da sert davranmak işe yaramaz, çünkü çok inatçıdırlar.

Boğa burcu çocukları duygusal ve güzelliklere düşkündür. Bu özelliğinden faydalanarak mesela güzel olan şeylerin resimlerini yapması için cesaretlendirebilirsiniz.

Boğa Burcu Çocuklarının Sevdiği Oyuncaklar

Boğa burcu çocukları maddi hediyeleri ve pasif oyuncakları sever. Onu aktif hale getirecek oyuncakları tercih etmelisiniz.

Boğa burcu çocukları genelde korkak olur ve risk almayı sevmezler. Bu nedenle düşme korkuları yüzünden bisiklete binmekten çekinebilirler. Bunun için onlara kızmayın ve rencide etmeyin zorlamayın.

Boğa burcu çocukları istedikleri bir şey konusunda çık ısrarcı olabilirler ve tutturabilirler. Mutluluğu her zaman maddi nesnelerde aramaması gerektiğini öğretmeniz gerekir.


Boğa Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Boğa Burcu Aşk

Boğa Burcu Çiçeği

Boğa Burcu Cinsellik

Boğa Burcu Diyet & Fitness

Boğa Burcu Eğlence

Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri

Boğa Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Boğa Burcu Güzellik

Boğa Burcuna Hediyeler

Boğa Burcu ile Ortaklık

Boğa Burcu İş Hayatı

Boğa Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri

Boğa Burcu Künye

Boğa Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Boğa Burcu Otomobil

Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Para ve Zenginlik

Boğa Burcu Sağlık

Boğa Burcu Stresten Arınma

Boğa Burcu Tatil

Boğa Burcu Ünlüleri

Boğa Burcu Uygun Meslekler

Boğa Burcu Aşk Uyumları

Boğa Burcu Karanlık Yönleri?

Boğa Burcu Kayınvalide Ne İster?

Boğa Burcu Gıcık Yönleri?

Boğa Burcu Ayrılık Acısı

Boğa Burcu Bebeği

Boğa Burcu Kadınına Hediye

Boğa Burcu Babalar Nasıl Olur?

Boğa Burcu Çocuğu

Boğa Burcu Doğal Taşı

Boğa Burcu Doğum Günü

Boğa Burcu Etkileme Yolları

Boğa Burcu Efsanesi

Boğa Burcu Aşk ve Evlilik

Boğa Burcu Fiziksel Özellikleri

Boğa Burcu Hastalıkları

Boğa Burcu Merkür İlişkisi

Boğa Burcu Yıldızname


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email


Yorum ekleyin, soru sorun:
Adınız veya Rumuzunuz:
Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.1568 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme