Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Etkileme Yolları

Toprak grubunun en gözlemci burcudur. Venüs tarafından etkilenen burç garantici bir yapıya sahiptir. Ani soruları sevmeyen ve ani ilgileri sevmeyen, fazla soru sorulduğunda sıkılan bir karaktere sahiptir.

Zamanla sizi sahiplenip hayatına almaya başlayacaklardır. İlk başlarda size bakış açıları sizin kafanızı karıştırabilir. Onu tanımak için biraz kendinize zaman ayırınız. Onu yakından tanımaya çalısın. Çünkü boğa burcu acele işleri sevmez. Hem arkadaşlık konusunda hem de ilişki konusunda biraz da olsa zamana bırakırlar.

Özellikle ilişkilerinde bir temel oluşturmak isteyen boğa burçları bu durum konusunda size bazı kısıtlamalar getirebilirler. Fakat siz sabırla onların hem sizi hem de sizin onu tanımanız için fırsat veriniz. Boğa burçlarında en önemli sır ‘Sabır ve Kısıtlamalar’ yer vermektir. Bu şekilde mutlu olabilirsiniz.

Boğa burçlarında karar verme süreci uzundur. Bu yüzden karar vermek için onun uygun zamanını bekleyiniz. Doğru zamanda ona yaklaşmayı deneyiniz. Onunla vakit geçirmek onun  hoşuna gidecektir. Onunla vakit geçirmeye bakınız. Genelde Boğa burçları ilk hareketi sizden bekleyecektir. Sizin mutlu olduğunuzu gören Boğa burçları sakin ve sessiz olsalar bile mutlu olduklarını belli ederler. Geniş bir espri anlayışları vardır. Söz şakalarından hoşlanırlar ama el şakalarından nefret ederler. Boğa burçlarının ince zevkleri vardır. Bu yüzden lüks restorana davet ediniz.

Ev yemeklerinden çok hoşlanırlar. Onları ev yemekleri ile cezbedebilirsiniz. Evinizde onlara yemek yapınız. Sohbetinizle onu cezbedemiyorsanız koleksiyon vb. ilgi çekici eşyalarını gösteriniz. İlgisini çekecektir. Onlar konuşmayı çok severler. Onlarla konuşmanızı kısıtlamayın. Onları sahip olduğu şeylerle övmeye çalışınız.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Boğa burcu erkeği güzel olan kadınlardan, zevk sahibi olan ve bakımına önem veren kadınlardan etkilenir. Ayrıca maddi gücü yüksek olan kadınlar, Boğa erkeğinin dikkatini kolaylıkla çekebilir. Koç erkeğinin aksine, Boğa erkeği romantik anlardan ve duygusal sözlerden hoşlanır. Böyle anlarda tam anlamıyla bir kedi gibi sokulgan olabilir. Kendisini etkilemeyi başaran kadınlara karşıda son derece sadıktır. Boğa burcu erkeği eleştirilmekten hoşlanmaz. Eleştirmeyi seven kadınların şansı, yok denecek kadar azdır. Kişisel olarak güçlü kadınlardan etkilenir. Boğa erkeği silik kadınlardan asla ama asla hoşlanmaz. Asla bir kadını etkilemek için uğraşmaz, bu nedenle Boğa erkeğini etkilemek isteyen kadınlar ondan bir adım beklememeli. Peşinden koşan, kendisini etkilemek için uğraşan kadınlardan daha fazla etkilenirler. Sabırlı olmakla onu kazanabilirsiniz.

Boğa burcu erkekleri dış görünüşe çok önem veren erkeklerdir. Bu yüzden karşılarındaki kadının da kendine bakan, yüzü ve fiziği güzel olan kadınlar olmasını isterler. Bu yüzden bir boğa burcu erkeğini etkilemenin ilk kuralı, dış görüşünüze önem vermektir.

Boğa erkekleri karşısındakinin söylediği güzel sözler karşısında kendini tutamaz. Siz ona güzel yanlarından bahsederken, o pamuk kadar yumuşak olacaktır.

Boğa burcu erkeğini etkilemenin yollarından biri de, mutfaktaki becerilerinizdir. Yemeğe çok düşkün olan boğa burcu erkekleri mutfakta kendi yeteneklerinizi sergilemenizden hoşlanacaktır. Ancak bazen bu sorun olabilir çünkü, boğa burcu bir erkek için yemek yenecek tek yer, yemek masası değildir. Evin her köşesinde yemek yiyebilir. Sade bir hayatı seven boğa burcu erkekleri iş hayatlarında da, özel hayatlarında da bu sakinliği koruyabilirler. Genel yapıları itibari ile çok çabuk sinirlenmeyen boğa burcu erkekleri, belirli bir düzen içinde yaşamaktan hoşlanan erkeklerdir.

Boğa burcu erkeği diğer burçlara göre karşısındakini ikna etmeye çalışmazlar. Bu burçlar tercih eden kişi değil de, tercih edilen kişi olmayı isterler. Bu yüzden dikkatini çekmek istediğiniz erkek, boğa burcu bir erkek ise onu sizin ikna etmeniz gerekecektir.

Kadınların arzuladığı kişi olmayı seven boğa burcu erkekleri, bir kadının en çok dış görünüşüne önem veren, güzel kadınlar olmasını ister. Kısacası bir boğa erkeğini etkilemek istiyorsanız ilk adımı sizin atmanız gerekecektir.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Boğa burcu kadını bakımlı, fiziksel olarak etkileyici ve görselliğine önem veren erkeklerden etkilenir. Ayrıca parasal olarak güçlü olan erkeklerin, Boğa burcu kadınını etkilemesi oldukça kolaydır, çünkü Boğa burcu kadını paraya çok fazla önem verir. Ayrıca kendisine romantik sözler söyleyen erkeklerden fazlaca etkilenir ve daha fazla yakınlaşır. Kendisini eleştirmeyen, sakin ve silik olmayan erkeklerden etkilenir. Zaten kimsenin peşinden koşmayan Boğa burcu kadınını etkilemek için, peşinden koşmak gerekir.

Boğa burcu kadınlarının dış görünüş olarak aradığı erkek tipi, metro seksüel erkek tipidir. Bakımlı erkekler her zaman boğa kadınlarına ilginç gelmiştir. Fakat yüzeysel özelliklere bakmaya devam edersek, Boğa burcunda olan kadınların paraya ve finansal konulara diğer tüm burçlardan daha çok önem verdiğini rahatlıkla görebiliriz. Bir erkeğin, onların maddi gereksinimlerini karşılayamayacağını hissettikleri anda; kafalarındaki değersiz erkekler listesine bir satır daha ekleyiverirler.

Boğa burcu kadınları, işitsel öğelere derin anlamlar yüklerler. Onlar için, kelimelerle dans edebilen erkekler her zaman daha çekici olmuştur. Kulaklarından kabine inebilen bir erkeği yakaladığında ona tüm manevi dünyasını açar. Koşulsuz şartsız aşık olabileceği erkek karşısında erir ve hayatlarının tamamını bu aşka adamak için çaba sarf ederler.

Boğa burcu kadınları sadık bir eş arayışındadır. Kendi karakter yapısında sadakat gizli olduğundan, karşı taraftan da bu hassasiyeti beklemesi tesadüf değildir. O nedenle boğa burcu kadınına çekim duyan bir erkek, hayatındaki diğer tüm kadınlardan vazgeçmek mecburiyetinde kalabilir.

Boğa kadınlarının genel yaşam tarzlarına bakıldığında, kolaylıkla sinirlenebilen bir yapıya sahip değildir. Ancak uzun uğraşlar sonucu sinirlenirse, etrafında fazla durulmaması gerekir. Çünkü bu burçlar istediklerinde sözcüklerini bıçak gibi kullanarak karşılarındaki kişiyle incitici tartışmalara girebilir.

Boğa kadınlarının belki de en büyük zaafı, beslenmeye olan düşkünlükleridir. Lezzetli yemeklere asla hayır diyemezler. Kendilerine leziz yemekler sunabilen bir erkeğe her konuda tolerans gösterebilirler. Elbette Boğa burcu kadınını etkilemek isteyen erkekler yalnızca onu leziz yemekler yapan restoranlara götürmekle kalmamalı, aynı zamanda ona tadı damağında kalacak yemekler pişirebilmelidir. Erkeğin kalbine giden yol, midesinden geçer sözü; Boğa kadınlarının beslenmeye ve aşka bakışlarını da ifade edebilir.


Boğa Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Boğa Burcu Aşk

Boğa Burcu Çiçeği

Boğa Burcu Cinsellik

Boğa Burcu Diyet & Fitness

Boğa Burcu Eğlence

Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri

Boğa Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Boğa Burcu Güzellik

Boğa Burcuna Hediyeler

Boğa Burcu ile Ortaklık

Boğa Burcu İş Hayatı

Boğa Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri

Boğa Burcu Künye

Boğa Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Boğa Burcu Otomobil

Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Para ve Zenginlik

Boğa Burcu Sağlık

Boğa Burcu Stresten Arınma

Boğa Burcu Tatil

Boğa Burcu Ünlüleri

Boğa Burcu Uygun Meslekler

Boğa Burcu Aşk Uyumları

Boğa Burcu Karanlık Yönleri?

Boğa Burcu Kayınvalide Ne İster?

Boğa Burcu Gıcık Yönleri?

Boğa Burcu Ayrılık Acısı

Boğa Burcu Bebeği

Boğa Burcu Kadınına Hediye

Boğa Burcu Babalar Nasıl Olur?

Boğa Burcu Çocuğu

Boğa Burcu Doğal Taşı

Boğa Burcu Doğum Günü

Boğa Burcu Etkileme Yolları

Boğa Burcu Efsanesi

Boğa Burcu Aşk ve Evlilik

Boğa Burcu Fiziksel Özellikleri

Boğa Burcu Hastalıkları

Boğa Burcu Merkür İlişkisi

Boğa Burcu Yıldızname


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email


Yorum ekleyin, soru sorun:
Adınız veya Rumuzunuz:
Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.1114 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme