Boğa Burcu

.Gen.tr

Boğa Burcu Günlük Yorum (21 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar 21 Kasım saat 23:50-21 Aralık saat 13:12 tarihleri arasında, Yay burcunda ilerleyen Güneş etkisini önce genel hatlarıyla size izah edeyim. Daha sonra bu yıl ki geçişin özüne inelim. Öncelikle Güneş-Yay  geçişlerinde,  başkalarıyla daha önce veya yeni kurulmuş bir ortaklık söz konusu ise, bu ortaklığın hayatımızdaki anlam ve önemini mutlaka iyi anlamız gerekiyor. Ortaklık derken, ben bunun içine partnerinizle aranızdaki ilişki alışverişini de ekliyorum. Çünkü ne de olsa, o da bir ortaklıktır. Bu geçişte önemli olan, öylesine hareket etmemek. Gayet bilinçli bir şekilde duruma bakmaktır. Genelde bu zamanda iyi niyetli düşünülür hatta bazen de aman canım oluruna bırakayım denilerek sorunlar göz ardı edilir. Güvenceniz çok önemli. Yaptığınız gönül veya iş birliğinin kazandırıcı olması önemli. Eğer kaybettirici oluyorsa,  bunun üstünü örtemeyiz. Birlikte sürüklenmek yerine, el ele sağlam olana yürümek şart. Bir an önce halledeyim bitsin diyerek borcu borçla kapamak yanlıştır. Elinize geçenleri korumayı, adil ölçüde paylaşmayı, risk almamayı bilmelisiniz. Alım satım, vergi, miras, hukuki davalarınızla ilgili konularda mutlaka uzmanlara danışmalısınız. Nereye para yatırıyorsunuz, kiminle el sıkışıyorsunuz, şu anda bir krizde misiniz bunları lütfen ciddiye alınız.

 

Şimdi gelelim Güneş-Yay burcu seyrinin bu yıl bizim için önemi nedir onu inceleyelim. Öncelikle, 3 Aralık tarihine kadar iş ortaklığı, ilişki, yasal davalar, paylaşımlar, kontratlar, sözleşmeler, partnerinizle ilgili meselelerde mantıklı ve gayet gerçekçi bir şekilde hareket etmeniz lazım. Geçmişi mutlaka gözden geçiriniz. Hem kendinizle hem de ilişkinizle ilgili konularda geri dönük oturup bir düşününüz. Aceleci kararlar vermeyiniz ve sürekli bu konuları kafanıza takıp kendinize hayatı zehir etmeyiniz. Bu mevzularda 3-11 Aralık tarihlerinde beraberlik anlamında önünüzü görmeniz mümkün olur. 11-21 Aralık tarihleri arasında ise, Ekim sonundan bu yana ilişkiniz, maddi  ve işle ilgili konularda düşündüğünüz, planladığınız ancak bir türlü halledemediğiniz işleri tekrar masaya yatırırsınız ve duruma bir bakarsınız. Bu tarihlerde de hesabınızı kitabınızı iyi yapınız lütfen. Böylece Güneş-Yay burcu sürecini bu yıl mantıklı bir şekilde değerlendirmeniz mümkün olur.

 

 

Güneş-Yay burcu geçişinin Kasım  ayındaki etkili tarihleri: 22, 23, 26, 28

Güneş-Yay burcu geçişinin Aralık ayındaki etkili tarihleri:  3, 4, 6, 13, 20

 

 

Bu geçişin sizler için güzel gelişmelere işaret olması dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Bugün çevrenizde bir kayıp veya hırsızlık olabilir. Sosyal ilişkileriniz güçlü ve eğlenceli, buna karşılık duygusal ilişkileriniz soğuk olabilir. Duygusal ilişkilerinizin fazla üzerine gitmemelisiniz. Yeni geliştirmeyi düşündüğünüz karşı cins ilişkilerinizde duygularınızı ifade edebilmeniz çok zordur. İç sıkıntıları çekebilirsiniz. İletişiminiz bütünüyle bozulabilir. Bazı kimselerin kaba saba davranışları yüzünden aşırı sinirlenmeniz mümkündür. En azından önemsenmediğinizi hissederek kızabilirsiniz. Fazla üzerinde durmayın. Bugün, sizin gününüz değil.

Milliyet Astroloji

Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.

Vatan Gazetesi

Acil düşünmeniz gereken konular varken işinizin aksayan yönlerini araştırıyorsunuz. Hedeflerinizi saptırmak istemediğiniz kesin. Bugün Ay’ın konumu, isteklerinize ısrarcı bir tutumla yaklaşacağınızı gösteriyor. Planlarınızı hızlı bir şekilde gözden geçirin. İş fırsatlarını değerlendirin.

Turk.net

Aldığınız gerilimli açılar çevrenizdeki kişilerle zaman zaman anlaşamayacağınızı fakat sosyal ortamlarda bulunmaktan zevk duyabileceğinizi belirtiyor. Ay ın konumu, aileniz ve evinizle ilgili konularda aşırı duyarlı davranabileceğinizi belirtiyor. Aile fertleriniz ve çocuklarınızla ilgili kuruntulara kapılmak hem sizi hem de sevdiklerinizi huzursuz edebilir.
Para Durumu: Parasal konularda beklentilerinizin artabileceği bir gündesiniz. Harcamalarınızı yaparken dikkatli olmalı ve beklediğiniz gelire kavuşmadan fazla açılmamalısınız. Lükse olan eğiliminizin artabileceği görülüyor.
İş Yaşamı: Diplomatik davranışlarınız sayesinde çalışma ortamınızda birçok işinizi yoluna koyabileceğiniz bir gündesiniz. Servis, düzenleme ve sağlık konularıyla yakından ilgilenebilir, çevrenizle ilgilenme fırsatı bulabilirsiniz.
Aşk Yaşamı: Aşkla ilgili heyecanlı gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkinizde başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğinizle birlikte katılacağınız ortamlarda çok eğlenmeniz mümkün.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Grup çalışmaları ve arkadaşlıklar ön plana gelmekle birlikte kafanız kolayca karışabilir ve ileriye yönelik hedeflerinizde bulanıklık hissedebilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Kartınız Kardeşlik... Sosyal yaşamınızda aklınız başınızda değil gibi sürekli kendinizi suçluyor ve aleyhinize sorular yöneltiyorsunuz. Bu huyunuzdan biran önce kurtulun.

Güneş Gazetesi

Aşk hayatınız dışarıdan sorunsuz gibi görünse de, yine problemleriniz var. Gerginlikten ne kadar uzaklaşmayı başarırsanız, mükemmel bir ikili olarak görülmeye devam edersiniz. İşinizle ilgili beklemediğiniz bir takım ufak tefek problemlerin yaratabileceği strese hazırlıklı olmalısınız.

Sabah Gazetesi

Günlük yaşamınızda sık rastlaştığınız bir kişi ile sürpriz bir aşk gelişmesi yaşayabilirsiniz. Bu ilişki size yeni sorunlar da yaratabilir. Hızlı düşünüp, acele karar vermeniz gereken bir gün içindesiniz. Hiç kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. Kalbi dolu olanlar, sevdiğiniz kişi ile ortak ve olumlu bir performans içinde olmalısınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Nisan hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
12 Mayıs hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
15 Mayıs hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Boğa Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.006 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme